Basketbalisté Nymburku prohráli ve VTB lize s Lietuvosem

6. listopadu 2011 19:52 - VILNIUS

Basketbalisté Nymburku nedokázali ani na pátý pokus ve VTB lize zvítězit. Čeští mistři dnes ve Vilniusu podlehli týmu Lietuvos Rytas 72:78. V tabulce je za nimi pouze Minsk se stejnou bilancí, ale horším skóre.

 

Galonek Vladislav, ČTK

Nymburku v Litvě vyšel jen úvod, ale po první čtvrtině už hosté prohrávali a soupeř jim pak už nedovolil ani jednou vyrovnat. Po třetí desetiminutovce byl náskok Rytasu dokonce už jedenáctibodový.

Středočeši přitom měli ve svých řadách dva nejlepší střelce zápasu. Chester Simmons zaznamenal 26 bodů, Lamayne Wilson přidal dvacet.

Příští utkání čeká osminásobné české šampiony v pátek, kdy nastoupí v hale Jeniseje Krasnojarsk. Popáté z šesti zápasů se tak představí venku.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.