Veselý po zranění znovu trénuje a první zápas by měl stihnout

22. prosince 2011 12:40 - WASHINGTON

Český basketbalista Jan Veselý zažehnal problémy s bokem a kyčlí a ode dneška by již měl naplno trénovat s týmem Washington Wizards na start zámořské NBA. Podle svých oficiálních stránek by měl být připraven na pondělní zahajovací utkání s New Jersey.

 

Nick Wass, ČTK/AP

Veselý si zranění přivodil zřejmě minulý čtvrtek při tréninku. Následně ještě odehrál 22 minut pátečního přípravného utkání s Philadelphií, ale od té doby nemohl naplno trénovat a vynechal i druhý přípravný zápas.

"Podstoupil vyšetření u specialisty a rentgen neukázal vážnější problém. Po několika dnech klidu a rehabilitace by měl ve čtvrtek začít opět trénovat. Dle jeho slov se stav zlepšil a měl by být připraven na první utkání proti New Jersey," stojí na oficiálním webu Veselého.

Návrat českého talentu k tréninku potvrdil i trenér Flip Saunders. "Zkusíme to. Pokud by se ale znovu objevilo bodání v boku, dostane úlevy. Nemá cenu riskovat," řekl Saunders deníku Washington Post.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.