Takhle se to dělá! Fanoušek předvedl neskutečný zákrok

4. května 2021 07:28 - Philadelphia/Praha

O patrně nejzajímavější moment baseballového zápasu Philadelphie Phillies proti New York Mets se nepostaraly hvězdy na hřišti, nýbrž jeden z fanoušků. Ten totiž na tribuně předvedl neskutečný postřeh, když dokázal chytit zkažený odpal Mets mířící daleko do autu. A jeho zákrok je teď hitem internetu.

sntv

Sedmá směna vrcholila a na pálku se postavil zkušený Michael Conforto z Mets. Nadhoz Jo Jo Romera mu však nesedl a míček odpálil daleko do autu směrem na tribunu. Na ní jako by nic míček lapil do své pravé ruky jeden z fanoušků Phillies, zatímco si v druhé ruce bezpečně držel občerstvení.

Zákrok si patrně vysloužil jednu z největších ovací večera. Fanoušek se dočkal uznání i od bývalého profesionálního baseballisty Alexe Rodrigueze. „Sežeňte tomu týpkovi smlouvu," řekl. Obdivu se baseballový příznivec dočkal zřejmě i od svého půvabného doprovodu, kterému míček, který letěl podle odhadů rychlostí až 160 km/h, věnoval.

Z výkonu svého oblíbeného týmu se však radovat nemohl. Phillies podlehli Mets 4:5.

bp, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.