Drama v USA. Zápas MLB ve Washingtonu se nedohrál kvůli střelbě u stadionu

18. července 2021 10:28 - Washington

Sobotní zápas zámořské baseballové ligy MLB mezi týmy Washington Nationals a San Diego Padres se nedohrál kvůli střelbě před stadionem. Přerušen byl v šesté směně za stavu 8:4 pro hosty, dohrávat se bude dnes. Při přestřelce byli podle CNN zraněni tři lidé.

 

twitter:@MLB , Twitter

Výstřely byly slyšet i v televizním přenosu utkání. Podle policie se střílelo ze dvou automobilů. Zraněna byla i jedna žena, která ze zápasu odcházela dříve. Lidé na stadionu podle policie v nebezpečí nebyli. Diváci po přerušení zápasu začali kvapně opouštět tribuny, někteří přelézali zábradlí u hřiště a odcházeli východem pro týmy.

V oficiálním vyjádření klubu se také objevuje informace, že se dnes odehraje i původně naplánovaný zápas, který se uskuteční prakticky hned po dohrání přerušeného duelu ze soboty.

Sřelba se stále vyšetřuje a konkrétnější informace zatím zveřejněny nebyly.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.