Házenkáři mistrovské Plzně vyhráli o gól a mají první body

Házenkáři Plzně vyhráli v 2. kole extraligy 29:28 ve Frýdku-Místku. Úřadující čeští mistři tak napravili překvapivou úvodní domácí porážku s Novým Veselím a získali první body v sezoně.

Házenkáři Plzně vyhráli v 2. kole extraligy 29:28 ve Frýdku-Místku. (ilustrační foto)

Talent tým Plzeňského kraje drtivou většinu zápasu vedl, ale v závěru se musel obávat o výhru. Domácí Pepino v 58. minutě srovnalo na 28:28, dvě minuty před koncem však vstřelil vítězný gól Michal Tonar.

Frýdku-Místku k prvním bodům v sezoně nepomohlo sedm gólů Vojtěcha Petrovského, v dresu hostů se pětkrát trefili Jakub Douda a Milan Škvařil.