Házenkáři Dukly postoupili do 2. kola Evropského poháru, Kopřivnice vypadla

19. září 2021 21:52 - Praha

Házenkáři pražské Dukly zvládli v Evropském poháru bez problémů dvojzápas s řeckým celkem A.E.S.H. Pylea a doprovodili Zubří do 2. kola. Třetí český tým Kopřivnice ztroskotal na Selfossu z Islandu.

 

Twitter @HCDuklaPraha

Dukla v sobotu deklasovala tým ze Soluně 37:28 a důrazně nakročila k postupu. V odvetě hrané opět v Praze český tým drama nepřipustil a vyhrál 31:25.

Také Kopřivnice sehrála oba duely proti Selfossu na domácí palubovce. Po sobotní porážce 25:31 dnes s Islanďany remizovala 28:28 a se soutěží se rozloučila.

Zubří postoupilo v sobotu přes Apoel Nikósie. V 2. kole se do Evropského poháru zapojí Karviná, jež nastoupí proti tureckému Izmiru.

Evropský pohár házenkářů - odveta 1. kola:
Dukla Praha - A.E.S.H. Pylea (Řec.) 31:25 (18:9)
Nejvíce branek: Rakouský 5, Blecha a F. Březina po 4 - Tsamesidis 9/7, Jannakopulos 6, Batzios 3. První zápas 37:28, postoupila Dukla.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.