Basketbalisté Ústí nad Labem angažovali Američana Emersona

11. října 2013 18:40 - Ústí nad Labem

Čtyřiadvacetiletý křídelní hráč Austin Emerson je další americkou posilou basketbalistů Slunety Ústí nad Labem před začátkem ligy. Severočeský klub ho angažoval náhradou za krajana Landona Clementa, který v týmu skončil a odcestoval domů. Ústí tak bude mít na soupisce čtyři hráče z USA.

"Emerson v uplynulé sezóně patřil k oporám týmu University Mawile. Předchází ho pověst střelce z perimetru, doporučil nám ho jeho bývalý spoluhráč z univerzity Keith Steffeck, kterého jsme angažovali v létě. Emerson se dnes zapojil do tréninku a poprvé se představí v sobotním ligovém zápase v Prostějově," řekl spolupracovníkovi ČTK manažer klubu Tomáš Hrubý.

Dalšími dvěma Američany v ústeckém dresu jsou rozehrávač Kwaiman Mitchell a křídlo Vernon Lewis. Jako dvanáctého hráče dopsalo Ústí na soupisku jednadvacetiletého Jana Hartmana, který v uplynulých letech působil v USK Praha a v Chomutově.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: