Rubriky:

Míčové sporty

Kolocová se Slukovou skončily v Sao Paulu v osmifinále

11. října 2013 19:12 - Sao Paulo

Plážové volejbalistky Kristýna Kolocova a Markéta Slukova skončily na grandslamu v Sao Paulu deváté. Češky po vyhrané skupině dnes podlehly v osmifinále Martě Menegattiové a Viktorii Orsiové-Tothové z Itálie v třísetovém boji 19:21, 21:19 a 11:15 skoro po hodině hry.

 

Petr Horník, Právo

Kolocová se Slukovu se vrátily na Světový okruh poté, co musely v srpnu přerušit sezónu kvůli nemoci Slukové, která měla boreliózu a plicní problémy. Skupinu zvládly skvěle, ztratily jen jeden set a díky tomu postoupily rovnou do 2. kola.

Z Brazílie se pátý pár z loňské olympiády v Londýně přesune s krátkou zastávkou v Česku do čínského Sia-menu, kde 23. října začne poslední grandslam sezóny.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie Grand Slam v Sao Paulu:
Ženy - play off, 2. kolo:
Menegattiová, Orsiová-Tothová (21-It.) - Kolocová, Sluková (14-ČR) 2:1 (19, -19, 11).
Česká dvojice obsadila 9. místo.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.