Rubriky:

Míčové sporty

Washington - Miami 100:82 Basketbalisté Washingtonu oslavili v přípravě první vítězství. Veselý zase výborně doskakoval

16. října 2013 09:17 - Washington

Basketbalisté Washingtonu se v přípravě na novou sezónu NBA dočkali na třetí pokus vítězství. Po dvou prohrách s Brooklynem a Chicagem porazili v úterý na domácím hřišti obhájce titulu Miami 100:82. Jan Veselý tentokrát nenastoupil v základní pětce, přesto opět patřil k nejlépe doskakujícím hráčům svého týmu.

 

Český reprezentant odehrál v utkání 24 minut a pod košem doskočil pět míčů. K vítěznému skóre ale přispěl jen dvěma body, když proměnil svůj jediný střelecký pokus. Při dvou trestných hodech neuspěl.

Hvězdy se trápily

Nejlepším střelcem vítězů byl Bradley Beal s 29 body, hvězdy Miami se naopak trápily. LeBron James nastřílel jen deset bodů, Chris Bosh dal třináct a Dwyane Wade si připsal o jeden víc. Majitelé posledních dvou titulů tak v přípravě utrpěli první porážku.

Ve čtvrtek čeká hráče Washingtonu čtvrtý přípravný zápas, ve kterém se utkají s New Yorkem Knicks.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.