Winterthus - Slavia 25:30 Házenkářky Slavie hladce prošly do osmifinále Vyzývacího poháru

10. listopadu 2013 14:30 - Praha

Házenkářky Slavie mají za sebou úspěšný návrat na evropskou scénu po pěti letech. V 3. kole Vyzývacího poháru dvakrát zdolaly švýcarský Winterthur a postoupily do osmifinále, kam byla přímo nasazena ostravská Poruba. Slávistky vyhrály první zápas 35:17 a dnes opět ve své hale v roli hostujícího týmu zvítězily 30:25.

Druhý tým česko-slovenské interligy vedl v odvetě stejně jako v sobotu jasným rozdílem - o osm branek. Na rozdíl od úvodního duelu však tentokrát vedení nenavýšil, ale dovolil soupeřkám snížit.

"V prvním zápase jsme byli více motivovaní, proto jsme vyhráli vyšším rozdílem. Dnes mě zase potěšilo, že každá hráčka dostala příležitost a měla šanci ukázat, jak by obstála v těžkých zápasech," řekl ČTK trenér Tomáš Hlavatý.

Odvetné utkání 3. kola Vyzývacího poháru házenkářek (hráno v Praze):
Winterthur (Švýc.) - Slavia Praha 25:30 (9:18), první zápas 17:35, postoupila Slavia.
ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: