Jelínek kvůli žaludečním problémům přišel o zápas s Olympiakosem

21. března 2014 23:45 - Pireus

Kvůli žaludečním potížím vynechal basketbalista David Jelínek poprvé v sezóně zápas Vitorie. Španělský tým bez českého reprezentanta prohrál v utkání osmifinálové skupiny Evropské ligy na palubovce Olympiakosu Pireus jednoznačně 59:89. V tabulce skupiny E je s pouhými dvěma výhrami z jedenácti zápasů poslední.

Třiadvacetiletý Jelínek jako jediný z hráčů Baskonie v této sezoně nastoupil ve všech 45 soutěžních zápasech, až dnes ho zdravotní potíže vyřadily ze hry v duelu s obhájcem trofeje. Podle agentury EFE není jasné, zda bude trenérovi Sergiu Scariolovi k dispozici v nedělním utkání španělské ligy.

Svou skvělou sérii drží Barcelona, která zvítězila ve španělském souboji v Málaze 77:61 a připsala si dvanáctou výhru za sebou.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.