Živě

Jelínek kvůli žaludečním problémům přišel o zápas s Olympiakosem

21. března 2014 23:45 - Pireus

Kvůli žaludečním potížím vynechal basketbalista David Jelínek poprvé v sezóně zápas Vitorie. Španělský tým bez českého reprezentanta prohrál v utkání osmifinálové skupiny Evropské ligy na palubovce Olympiakosu Pireus jednoznačně 59:89. V tabulce skupiny E je s pouhými dvěma výhrami z jedenácti zápasů poslední.

Třiadvacetiletý Jelínek jako jediný z hráčů Baskonie v této sezoně nastoupil ve všech 45 soutěžních zápasech, až dnes ho zdravotní potíže vyřadily ze hry v duelu s obhájcem trofeje. Podle agentury EFE není jasné, zda bude trenérovi Sergiu Scariolovi k dispozici v nedělním utkání španělské ligy.

Svou skvělou sérii drží Barcelona, která zvítězila ve španělském souboji v Málaze 77:61 a připsala si dvanáctou výhru za sebou.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.