Rubriky:

Míčové sporty

Welsch i Benda zůstávají v Nymburku další sezónu

9. června 2016 19:08 - Nymburk

Basketbalisté Nymburku budou moci i v příští sezóně spoléhat na zkušenosti Jiřího Welsche a Petra Bendy. Oba reprezentanti prodloužili smlouvu o další rok. Pro Bendu to bude již desátá sezóna, pro Welsche pátá.

 

Petr Horník

"Ani jsem nepřemýšlel, že bych z Nymburka odešel, pokud by byl z jeho strany zájem na prodloužení smlouvy. V Česku není lepší tým, je velmi uznávaný i v zahraničí a já jsem velmi rád, že v něm můžu pokračovat," řekl pro klubový web Benda.

"Neuvažoval jsem ani o nějakých nabídkách ze zahraničí, protože Nymburk je pro mě v jistém smyslu zahraniční klub. Již několik sezón úspěšně působí v mezinárodních soutěžích, takže jsem zahraniční angažmá vůbec neřešil," dodal.

Oba hráči tak mají nyní klid na přípravu na kvalifikační turnaj o olympijské hry, neboť jsou v nominaci trenéra Ronena Ginzburga.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.