Rubriky:

Míčové sporty

Basketbalisty Děčína posílí reprezentační pivot Houška

1. července 2016 10:53 - Děčín

Basketbalový reprezentant Pavel Houška se po čtyřech letech vrací do Děčína. Zkušený pivot, který dosud oblékal dres Nymburku a nyní se s národním týmem chystá na olympijskou kvalifikaci, se Válečníkům upsal na tři roky.

 

Josef Pešout, Právo

Dvaatřicetiletý ústecký odchovanec v Děčíně působil už šest sezon mezi roky 2006 a 2012, kdy se vypracoval v lídra týmu a v posledních dvou sezonách se stal dokonce nejužitečnějším hráčem soutěže.

"Vracím se do pro mě známého prostředí a doufám, že zde naleznu to, co jsem před lety opouštěl. To jest prima kolektiv hrající basketbal s chutí," řekl Houška.

S úřadujícím vicemistrem prodloužil smlouvu odchovanec Lukáš Bažant. Naopak končí Američan Nate Carter a smlouva skončila jedné z opor Lubošovi Striovi. Zbytek hráčského kádru by měl zůstat beze změn.

"V první řadě bych chtěl poděkovat Lubovi Striovi za to, co pro Válečníky udělal. Výraznou měrou se zasloužil o dvě stříbrné medaile. Zároveň jsem rád, že můžeme zpět mezi Válečníky přivítat Pavla Houšku. Jeho zkušenosti a zápal pro hru nám nepochybně pomohou nejen v podkošovém prostoru," řekl generální manažer Lukáš Houser.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.