Rubriky:

Míčové sporty

Kolocová, Kvapilová
T. Straussová, N. Straussová 21:12, 21:9
Kolocová s Kvapilovou vyhrály evropský turnaj na Strahově

2. července 2016 21:11 - Praha

Kristýna Kolocová s Michalou Kvapilovou splnily na domácím písku na Strahově roli spolufavoritek a vyhrály mistrovství střední Evropy. České beachvolejbalistky v deštivém počasí jasně ovládly finále, v němž porazily rakouská dvojčata Teresu a Nadine Straussovy 21:12 a 21:9.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Je to skvělé, chtěly jsme vybojovat co nejvíce bodů (do světového žebříčku), ale nečekaly jsme, že celý turnaj vyhrajeme takovým způsobem. Máme radost. Takový výsledek je pro nás důležitý," řekla Kolocová, olympionička z Londýna, která hraje s Kvapilovou od jara.

V příštím týdnu se představí na závěrečné olympijské kvalifikaci v Soči, kde vytvoří opět tým s Markétou Slukovou a Barborou Hermannovou a pokusí se jim pomoci dostat se na hry do Ria.

Naopak českým mužům se ve strahovském Beachclubu nedařilo. Nejdále došli Ondřej Perušič a David Schweiner, kteří vypadli ve čtvrtfinále.

Mistrovství střední Evropy v plážovém volejbalu na Strahově:
Muži:
Finále:
Eglseer, Schnetzer (Rak.) - Faiga, Hilman (Izr.) 2:1 (15, -18, 16)
Ženy:
Finále:
Kolocová, Kvapilová (ČR) - N. Straussová, T. Straussová (Rak.) 2:0 (12, 9)
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.