Rubriky:

Míčové sporty

Volejbalistky Prostějova získaly univerzálku Novou z Olympu

1. srpna 2016 11:29 - Prostějov

Volejbalistky Prostějova posílila univerzálka Lucie Nová z Olympu Praha. Dvacetiletá hráčka, která prošla všemi mládežnickými reprezentacemi, se v pondělí zapojila do první společné přípravy českých mistryň.

 

Profimedia.cz

"Nová vyniká všestranností. Začínala na bloku, v posledních letech využívá svých útočných schopností na místě univerzálky," uvedl na klubovém webu trenér Peter Goga.

Osminásobné české mistryně získaly v letní přestávce čtyři posily. Před Novou přišly její bývalá spoluhráčka z Olympu a reprezentační blokařka Veronika Trnková a dvě německé volejbalistky nahrávačka Mareike Hindriksenová a smečařka Laura Weihenmaierová.

Kromě domácích soutěží čeká volejbalistky Prostějova kvalifikace Ligy mistryň. Hanačky do soutěže vstoupí 1. listopadu duelem s maďarským týmem Linamar Békéscsaba. Pokud splní roli favoritek, narazí v cestě do hlavní soutěže na lepšího z dvojice Maccabi Haifa - Dabrowa Górnicza.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.