Rubriky:

Míčové sporty

Praha je malý New York, tvrdí Češka, která pochází z Bronxu

13. dubna 2017 09:48 - Praha

O Praze, kde už skoro pět let žije, říká, že je to takový malý New York. Americké basketbalistce ZVVZ USK Praha Kie Vaughnové, která nedávno dostala české občanství, se také zamlouvá, že je tady bezpečno. Na procházky po české metropoli ale prý moc času nemá, nic jiného než tréninky většinou nestíhá. Proč? A co dělá, když už si nějaký ten čas najde, to se dozvíte v našem videu.

Jediné, co česká basketbalová reprezentantka zrovna nemusí, je české jídlo. "Pro mě je dost nezvyklé. Třeba knedlíky. Už jen ta jejich struktura...," doplňuje sportovkyně, která vyrostla v Bronxu.

Kiu Vaughnovou teď spolu s týmem ZVVZ USK Praha čeká vrchol sezóny. Potřetí si zahrají Final Four Evropské ligy. Začíná v pátek v ruském Jekatěrinburgu. V semifinále bude soupeřem českých mistryň dosud neporažené Dynamo Kursk.

Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.