České basketbalistky prohrály na turnaji v Číně s Ruskem

6. července 2006 20:16 - LOU JANG

České basketbalistky ve čtvrtek prohrály ve svém posledním vystoupení na turnaji v čínském městě Lou Jang s Ruskem 54:58 a stejně jako v Šanghaji obsadily druhé místo. Po vyrovnaném úvodu tentokrát české reprezentantky doplatily na slabší druhou čtvrtinu, kterou prohrály 9:24.

 

DPA/EPA

Po změně stran se sice výkon českého týmu zejména v obraně zlepšil, na zvrat už však chyběl čas i síly. "Zbytečné ztráty míčů v rozehrávce Rusky ve druhé čtvrtině trestaly rychlými protiútoky, které přesně zakončovaly," řekl trenér Jan Bobrovský.

Jeho tým vyhrál v Asii čtyři zápasy: na obou turnajích zvítězil nad Čínou i Austrálií a klopýtl pouze dvakrát s Ruskem. "Navzdory čtvrteční porážce jsem s herní přípravou v Číně spokojen," dodal Bobrovský.

Výsledek:
Rusko - Česká republika 58:54 (12:13, 36:22, 43:38)
Nejvíce bodů: Kuzinová 21, Sapovová a Vodopjanovová po 11 - Veselá 12, Machová 9, Uhrová 8.
Konečné pořadí turnaje: 1. Rusko 6 b., 2. ČR 5, 3. Čína 4, 4. Austrálie 3.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: