Rubriky:

Míčové sporty

Senzace! Holčička neměla s dospělačkou slitování

11. dubna 2018 16:40 - Gold Coast

To je drsňačka! Holčička, která by si mohla nejspíš ještě hrát s panenkami, se s konkurencí nemazlí. Je jí teprve jedenáct, ale soupeřce to nandala na celé čáře. Anna Hurseyová z Walesu vyhrála na Hrách Commonwealthu nad stolní tenistkou s Ugandy 4:0 na sety a senzace byla na světě.

Video již není dostupné

sntv

Měla to být jasná záležitost, mladá slečna nebude mít proti dospělé sportovkyni nárok, napadlo by leckoho. Realita byla ale úplně opačná. Velšanka sice nastoupila k premiérovému zápasu na zmíněné sportovní akci, kde je nejmladší sportovkyní, nervozita však na ní nebyla znát.

A jak můžete vidět na videu, neměla s Halimou Nambozeovou slitování. Ve druhém utkání však ze soutěže ve dvouhře vypadla a na postup mezi 32 nejlepších musela zapomenout.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.