Chodov zdolal Liberec a vede superligu před Mladou Boleslaví

Florbalisté Chodova zdolali v 5. kole superligy doma Liberec 4:3 a vedou tabulku bez ztráty bodu o skóre před Mladou Boleslaví. Třetí Sparta ztrácí tři body, ale také ještě nezaváhala a má k dobru pondělní dohrávku proti Bohemians.

Ilustrační foto

Chodov vedl už ve 24. minutě 4:0 a přes finiš Liberce výhru udržel. "Jsou to nakonec zlaté body. V první třetině jsme hráli poměrně dobře, ale od začátku druhé měl náš výkon sestupnou tendenci a na konci bylo vyrovnání ve vzduchu. Musíme být rádi za výhru, ale předvádět musíme daleko víc," řekl trenér Chodova David Podhráský.

Na páté místo se posunuly Otrokovice, které na vlastním hřišti zdolaly Tatran Střešovice 4:3.

Tipsport superliga florbalistů - 5. kolo:
Panthers Otrokovice - Tatran Střešovice 4:3 (4:1, 0:1, 0:1)
Branky: 10. a 16. Gál, 2. Kittel, 8. Červenka - 6. a 35. Kreysa, 50. Jan Kolísko.
Chodov - FBC Liberec 4:3 (3:0, 1:0, 0:3)
Branky: 4. Maxa, 5. Plíhal, 16. Mikeš, 25. M. Pražan - 47. Valeš, 55. J. Kopecký, 56. P. Ferdan.