Rubriky:

Florbal

Trapas na mistrovství světa! Slovenkám popletli hymnu, zahráli jim českou

9. prosince 2019 10:06 - Neuchatel/Praha

Tohle se nepovedlo. Pořadatelé mistroství světa florbalistek v Neuchatelu pokazili slovenským reprezentantkám vstup do turnaje. Před zahajovacím duelem proti Švédsku jim místo slovenské hymny zahráli českou. Aby toho nebylo málo, od florbalistek Tre Kronor následně Slovenky utržily debakl v poměru 1:23.

 

Twitter

V zahajovacím duelu skupiny B florbalového mistrovství světa žen se v první hrací den střetlo Švédsko se Slovenskem a pro naše východní sousedy to vůbec nebyl šťastný vstup do turnaje.

Nastoupené reprezentantky si nejprve poslechly hymnu Švédska. Pak měla přijít na řadu ta slovenská, místo ní ale z reproduktorů hrála česká a udivené florbalistky se nervózně rozhlížely kolem sebe. Švýcarští pořadatelé tak mají za sebou pořádné faux pas, které ukončil až pískot a křičení rozčílených fanoušků a členů realizačního týmu.

Slovenky se nakonec dočkaly nápravy, k přesvědčivému výkonu je to ale nevyhecovalo. Vítězky předchozích šesti šampionátů je deklasovaly poměrem 23:1.

Socky z Česka? Švédky si myly ruce, aby od nás nic nechytily, vzpomíná brankářka

Slovenské reprezentantky dnes čeká souboj s Lotyšskem. Účinkování ve skupině B pak zakončí úterním soubojem s Českem.

pb, Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..