Rubriky:

Florbal

MS juniorů ve florbalu bude příští rok hostit Brno

31. března 2020 18:25 - Praha

Mistrovství světa juniorů ve florbalu bude příští rok hostit Brno. Šestnáct týmů se od 28. dubna do 2. května 2021 představí v Městské hale Vodova. Ta disponuje dvěma hracími plochami, celý turnaj se tak bude hrát na jediném místě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

I z toho důvodu padla volba pořadatelství na Brno. "Velkou měrou k našemu rozhodnutí přispěl také fakt, že se tato akce těší velké podpoře od města Brna i Jihomoravského kraje, čehož si moc vážíme," uvedl prezident Českého florbalu Filip Šuman.

"S Brnem máme skvělé zkušenosti ohledně pořádání mezinárodních akcí. Konaly se tu například světový šampionát žen v roce 2013 a řada Euro Floorball Tour, naposledy na jaře 2018. Věříme, že tady fanoušci opět vytvoří skvělou atmosféru," doplnil Šuman.

Florbalová sezona končí, superliga i extraliga budou bez mistra

Čeští junioři budou v Brně obhajovat historický triumf, na který dosáhli loni v květnu v kanadském Halifaxu. Pořadatelství světového šampionátu juniorů získal Český florbal loni v září a bude turnaj hostit podruhé v historii. Poprvé to bylo v roce 2003 v Praze a český tým tehdy získal bronz, což byla vůbec první medaile pro tuzemský florbal v historii.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..