Kouč florbalistů Trnavský zařadil do nominace na EFT jen tři krajánky

6. dubna 2009 21:19 - PRAHA

Jen tři krajánky - obránce Aleše Jakůbka z Grasshoppers Curych a útočníky Radima Cepka s Vojtěchem Skalíkem rovněž ze švýcarského Rychenbergu - zařadil do nominace na turnaj Euro Floorball Tour ve švédské Pitee nový kouč českých florbalistů Tomáš Trnavský.

 

www.wfc2008.cz

Bývalý reprezentant, který se loučil s kariérou na prosincovém domácím mistrovství světa v Ostravě a Praze a pak vystřídal na postu hlavního kouče Zdeňka Skružného, bude sbírat první zápasové zkušenosti v nové roli od 24. do 26. dubna v duelech se Švédskem, Švýcarskem a Finskem.

Ve dvacetičlenném týmu je šest hráčů úřadujícího mistra Tatranu Střešovice a trojice zástupců Vítkovic, kteří v současné době bojují s Tatranem o titul. Chybí například aktuálně nejproduktivnější hráč švýcarské ligy Aleš Zálesný, který bojuje s Langnau o titul proti celku SV Wiler-Ersigen.

Nominace českých florbalistů na EFT ve Švédsku (24.- 26. dubna)
Brankáři: Jan Barák (JM Chodov), Tomáš Kafka (Tatran Střešovice)
Obránci: Marek Deutsch, Milan Garčar (oba Tatran Střešovice), Jan Jelínek, Milan Tomašík (oba 1. SC SSK Vítkovice), Tomáš Chrápek (FBC Ostrava), Aleš Jakůbek (Grasshoppers Curych/Švýc.), Michal Kotlas (Bulldogs Brno)
Útočníci: Milan Fridrich, Aleš Hlavička, Michal Jedlička (všichni Tatran Střešovice), Ondřej Fojta, Petr Novotný (oba Sokol Mladá Boleslav), Radim Cepek, Vojtěch Skalík (oba HC Rychenberg/Švýc.), Petr Salát (FBC Liberec), Petr Skácel (FBC Ostrava), Tomáš Sladký (1. SC SSK Vítkovice), Daniel Šebek (SSK Future).

ČTK

Časová osa: Florbal

Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..