Rubriky:

Florbal

Vítkovice vyhrály i podruhé v Brně a jsou v semifinále extraligy

20. března 2011 14:39 - BRNO

Florbalisté Vítkovic se stali posledními semifinalisty extraligy, když vyhráli ve čtvrtém čtvrtfinále v Brně 6:4 a zvítězili v sérii 3:1 na zápasy. Úřadující vicemistři narazí v boji o finále v městském derby na druhý tým základní části FBC Ostrava. Mistrovský Tatran Střešovice nastoupí v pražském derby proti Chodovu.

V Brně vydržel bezbrankový stav až do 26. minuty, ale pak Kološ dvěma góly a Tomašík jedním získali Vítkovicím vedení 3:0. V poslední minutě druhé části sice Pavla s Ondráčkem vykřesali pro Bulldogs naději, ale díky dvěma gólům Tokoše a jednomu Patrika Suchánka favorit potvrdil postup. Knotek s Ondráček už jen zkorigovali výsledek.

Brno sice vyhrálo na hřišti oba duely v Ostravě, ale v prvním zapsalo na soupisku chybně tři hráče z B-týmu a už v průběhu první třetiny bylo jasné, že zápas bude řešit Ligová komise ČFbU, která výsledek kontumovala ve prospěch Vítkovic. Ty tak po dvou výhrách v Brně mohou nadále pomýšlet na to, že zopakují účast ve finále z uplynulých tří let.

ČTK

Časová osa: Florbal

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..