Florbalistky Vítkovic si zvolily pro semifinále městského rivala FBC Ostrava

23. dubna 2021 14:13 - Praha

Florbalistky Vítkovic si jako vítězky základní části extraligy vybraly za soupeřky pro semifinále play off městského rivala FBC Ostrava. Třetímu týmu dlouhodobé části daly přednost před čtvrtým Tatranem Střešovice, který tak čeká pražský souboj s druhým Chodovem. Boj o superfinále hraný na čtyři vítězné zápasy začne v sobotu 8. května.

 

Cesky florbal/Martin Flousek

Vítkovice, které ve čtvrtfinále vyřadily Olomouc a vyhrály všech 26 utkání v této sezoně, obhajují po loňském zrušeném play off kvůli pandemii koronaviru tituly z let 2018 a 2019. FBC Ostrava zvítězil na startu vyřazovací části nad Panthers Praha také 4:0 na utkání. V této sezoně ve vzájemných duelech vyhrály Vítkovice na konci února doma 7:6 a o tři týdny později venku 9:6.

Chodov také zvládl čtvrtfinále v pražském derby s Bohemians v nejkratší možné době ve čtyřech zápasech. Tatran oslavil postup až ve čtvrtek v Brně proti Židenicím po výhře 4:2 na zápasy. V základní části nejdříve vyhrál na konci února doma nad Chodovem 6:4 a na začátku dubna se naopak radoval celek z Jižního Města po výsledku 4:2.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..