Poslední finalista Skill Contestu je z Bohemky!

2. června 2021 15:02 - Praha

V posledním dílu základní části florbalového Skill Contestu se představují nominovaní hráči pražkého oddílu FbŠ Bohemians. Účastníci Livesport Superligy se popasovali s vybranými dovednostními úkoly soutěže. Jak si vedli Patrik Šebek, Jakub Buršík a Filip Forman v boji o finále? Podívejte se v přiloženém videu.

Český florbal

Právě posledně jmenovaný, talentovaný Filip Forman, díky přesným trefám přes celé hřiště do prázdné malé branky, ovládl celé soutežní pole diciplíny a čeká ho tak účast ve finále. V tom se s ním představí boleslavský Jakub Gruber, jenž byl nejlepší ve slalomu, a zástupce FBC Ostrava Lukáš Pešat, který mířil nejlépe ve střelbě na přesnost.

Finále Skill Contestu, ve kterem budou tři finalisté plnit všechny disciplíny, se uskuteční ve středu 9. června. Nejlepší z nich si odnese trofej šampiona a titul histricky prvního vítěze Skill Contestu Livesport Superligy.

Florbalisté Ostravy měnili pořadí Skill Contestu

Český florbal

Skill Contestu se účastnilo všech 14 mužstev Livesport Superligy. Vybraní zástupci klubů soutěžili ve třech disciplínách: střelbě na přesnost, slalomu a střelbě na cíl. Všechny úkoly prověří jejich dovednosti, které se mohou využít při utkáních.

Florbalový Skill Contest. Nový lídr je z Mladé Boleslavi

Český florbal

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..