Poslední finalista Skill Contestu je z Bohemky!

2. června 2021 15:02 - Praha

V posledním dílu základní části florbalového Skill Contestu se představují nominovaní hráči pražkého oddílu FbŠ Bohemians. Účastníci Livesport Superligy se popasovali s vybranými dovednostními úkoly soutěže. Jak si vedli Patrik Šebek, Jakub Buršík a Filip Forman v boji o finále? Podívejte se v přiloženém videu.

Český florbal

Právě posledně jmenovaný, talentovaný Filip Forman, díky přesným trefám přes celé hřiště do prázdné malé branky, ovládl celé soutežní pole diciplíny a čeká ho tak účast ve finále. V tom se s ním představí boleslavský Jakub Gruber, jenž byl nejlepší ve slalomu, a zástupce FBC Ostrava Lukáš Pešat, který mířil nejlépe ve střelbě na přesnost.

Finále Skill Contestu, ve kterem budou tři finalisté plnit všechny disciplíny, se uskuteční ve středu 9. června. Nejlepší z nich si odnese trofej šampiona a titul histricky prvního vítěze Skill Contestu Livesport Superligy.

Florbalisté Ostravy měnili pořadí Skill Contestu

Český florbal

Skill Contestu se účastnilo všech 14 mužstev Livesport Superligy. Vybraní zástupci klubů soutěžili ve třech disciplínách: střelbě na přesnost, slalomu a střelbě na cíl. Všechny úkoly prověří jejich dovednosti, které se mohou využít při utkáních.

Florbalový Skill Contest. Nový lídr je z Mladé Boleslavi

Český florbal

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..