Dramatické finále! Kdo se stal vítězem florbalového Skill Contestu?

10. června 2021 10:39 - Praha

Tři hráči z každého týmu florbalové Livesport Superligy plnili tři dovednostní discplíny. Z nich vzešli tři finalisté, kteří se utkali o celkové vítězství ve Skill Contestu. A finále nabídlo správné drama, v němž rozhodovaly i tisíciny sekundy. Podívejte se na přiložené video, kdo se stal historicky prvním vítězem Skill Contestu!

Český florbal

Filip Forman z pražských Bohemians, Jakub Gruber jako zástupce Předvýběr.cz Mladá Boleslav a také Lukáš Pešat z FBC Ostrava. Ti ve finálovém díle Skill Contestu vyzkoušeli všechny tři diciplíny a soutěžili o titul.

Kdo z nich si titul odnesl? Jak se jim dařilo ve střelbě na přesnost, v 96 metrů dlouhém slalomu a střelbě přes celé hřistě do malé branky?

Livesport Superliga mužů na programu své Superfinále již tuto sobotu v 18:00 hodin. Střetnou se v něm mužstva Předvýběr.cz Mladá Boleslav a 1.SC Tempish Vítkovice. Ve finálovém utkání se rozhodne mistru české nejvyšší florbalové soutěže pro sezonu 2020/2021.

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..