Rubriky:

Florbal

Švývarsko - Česko 4:5 SN Čeští florbalisté zdolali Švýcarsko a skončili na EFT třetí

3. listopadu 2013 17:06 - Schaffhausen

Čeští florbalisté zdolali v závěrečném vystoupení na Euro Floorball Tour v Schaffhausenu domácí Švýcarsko 5:4 po samostatných nájezdech a skončili se dvěma body třetí před svým dnešním sokem. Rozstřel rozhodl útočník Matěj Jendrišák, v zápase se dvakrát trefil Vojtěch Skalík. Tři góly Švýcarů dal Engel.

Stejně jako při porážkách se Švédskem (3:10) a Finskem (5:6) český tým inkasoval jako první, ale po dvou třetinách vedl 4:2. Ve třetí části domácí ztrátu smazali - nájezdy si 131 vteřin před koncem vynutil Riedi.

Na rozstřel vystřídal Baráka v brance specialista Kafka a ani jednou neinkasoval. Trefil se v páté sérii jen Jendrišák.

Euro Floorball Tour mužů v Schaffhausenu (Švýcarsko):
Švýcarsko - ČR 4:5 po sam. nájezdech (1:2, 1:2, 2:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 9. Engel (Antener), 25. Engel (Antener), 43. Engel (Berry), 58. Riedi - 10. Skalík. 15. P. Suchánek, 26. Mikeš (Zozulák), 34. Skalík (Jendrišák), rozhodující sam. nájezd Jendrišák. Rozhodčí: Larinovs, Gross (oba Lot.). Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Diváci: 1933.
ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..