Pěkně vybarvené monstrum! Tohle Češi vytáhnou na led

17. října 2019 08:43 - Praha

Příslib výborné formy a konečně také sjednocený design vybavení k tomu. V optimistickém tónu hledí na blížící se start sezony čeští bobisté.

 

Český bobový a skeletonový tým/Facebook

Soustředění střídá soustředění, do toho mistrovství ČR v roztlačování na trenažeru v Liberci a testy v Oberhofu. V rychlém sledu běží události před startem Světového poháru. Ten se rozjezde v americkém Park City.

„Hoši mají formu," slibují sdělení na sítích. Výjezd na led se blíží. A vedle dvojbobu už i čtyřkové monstrum mají ambiciózní Češi polepené stylově v národních barvách. Čistě bílá barva je minulostí.

https://www.facebook.com/CeskyBobovyTeam/posts/2812143668805077

Jak si povedou v ostré konkurenci, bude jasné na konci listopadu. Pilot Dominik Dvořák skončil v minulém ročníku SP čtvrtý ve dvojkách, o tři pozice níže ve čtyřbobech, na MS se mu tolik nevedlo, o to více pro něj na přelomu února a března příštího roku může být přitažlivější světový šampionát v německém Altenbergu v Krušných horách pár kilometrů od hranic s Českem.

https://www.facebook.com/CeskyBobovyTeam/posts/2810561798963264

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.