Na mistrovství světa v boxu je v druhém kole i Šerban

1. října 2011 14:25 - BAKU

Český boxer Miroslav Šerban postoupil na mistrovství světa v Baku do druhého kola váhové kategorie do 60 kilogramů. Nad svým prvním soupeřem na šampionátu Nuwanem Thennakoonem ze Srí Lanky v sobotu vyhrál 16:10 na body, když vyrovnaný souboj rozhodl v závěrečném kole.

V dalším zápase nastoupí Šerban v pondělí proti Džaji Bhagwanovi z Indie. Ten nečekaně vyřadil devatenáctiletého Evaldase Petrauskase, medailistu z mládežnických šampionátů a letošního mistra Litvy.

V neděli se v druhém kole MS představí Zdeněk Chládek (do 64 kg) a Robert Bilík (do 69 kg). Všichni tři čeští reprezentanti potřebují ještě dvakrát zvítězit, aby postoupili na olympijské hry do Londýna.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: