Rubriky:

Tenis

Kvitová řádila v bazénu! Smeká i fotbalová reprezentace

13. listopadu 2017 07:03 - Praha

Má za sebou mimořádně náročnou sezónu jak po sportovní, tak hlavně po mimosportovní stránce. Za ní už chce ale česká tenistka Petra Kvitová udělat tlustou čáru a začíná se připravovat na nový rok. Jak vidno, kromě tenisových schopností už dokázala vypilovat i ty fotbalové.

 

Facebook

Ještě před pár dny zásobovala fanoušky svými fotkami z lenošení na pláži. S tím už je ale teď konec. „Zpátky do práce. Začínáme s naším oblíbeným cvičením," hlásila na své facebookové stránce.

Oním oblíbeným cvičením byly fotbalové nožičky, které spolu s kondičním trenérem Vydrou vystřihla v opravdu kvalitním provedení.

Back to work and of course we start with our favourite 💪😀⚽️

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 10. listopad 2017

Ale to nebylo vše. V neděli se bojovnice z Fulneku pochlubila hlavičkovou výměnou s koučem, a to dokonce v bazénu! Tenhle počin dokonce zaujal i českou fotbalovou reprezentaci, jejíž áčko mimochodem ovládlo víkendový turnaj v Kataru.

Sunday skillssssss ⚽️😂

Zveřejnil(a) Petra Kvitová dne 12. listopad 2017

„Smekáme klobouk," vzkázali ze Strahova dvojnásobné wimbledonské šampiónce.

Kvitová, která první polovinu roku vynechala kvůli následkům prosincového napadení v jejím prostějovském bytě, tráví přípravu střídavě v Monaku, na Kanárech i v České republice. Tradičně absolvuje domácí extraligu a novou sezónu by měla zahájit na turnaji v australském Brisbane.

roj, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..