Rubriky:

Vodní sporty

Znakařka Kubová na ISL opět zrychlila a dohmátla třetí

9. listopadu 2020 19:51 - Budapešť

Simona Kubová v plavecké lize ISL v Budapešti vybojovala třetí místo na znakařské padesátce a při třetím startu na této trati se opět zlepšila. Časem 26,46 sekundy se na dvě desetiny přiblížila ke svému sedm let starému národnímu rekordu. Před českou závodnicí dohmátly jen japonská týmová kolegyně Nacumi Sakaiová (26,24) a Francouzka Mélanie Heniqueová (26,42).

 

ČSPS/Martin Vaňo

"Oproti všem závodům jsme dnes poprvé startovali ráno a nějak jsem se do toho nemohla dostat, i na rozplavání se mi neplavalo dobře. O to více si cením skvělého zlepšení, už jsem jen kousek za svým českým rekordem," uvedla Kubová v tiskové zprávě. Svému týmu pomohla také k pátému místu v kraulařské štafetě a k šestému v polohové. Sestavě Tokio Frog Kings patří v polovině jejího závěrečného utkání v základní části druhá příčka.

Druhá česká reprezentantka Anika Apostalonová při premiéře v individuálním závodě dohmátla sedmá na kraulařské padesátce v čase 24,75 a nebodovala. S kraulařskou štafetou byla šestá, její Toronto Titans zatím uzavírají pořadí.

Znakařka Kubová doplavala v ISL čtvrtá na stometrové trati

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.