Olympijská vítězka provokuje fanoušky odhalenými snímky

30. dubna 2021 13:29 - Praha

Talentovaná a krásná. To je bývalá ruská reprezentantka v synchronizovaném plavání Angelika Timaninová. Atraktivní olympijská vítězka z roku 2012 se svým fanouškům na sociálních sítích pochlubila provokativními snímky nahoře bez.

 

Instagram @angelikatimanina

Plavkyně Angelika Timaninová nedávno oslavila 32. narozeniny a při té příležitosti se svými fanoušky na sociálních sítích sdílela své provokativní snímky. Fotografie však působí velice decentně a Timaninová se rozhodně nemá za co stydět.

Bývalá kapitánka ruského týmu díky těmto fotografiím získala spoustu nových příznivců, kteří nešetří slovy chvály. „Jsem šťastná. Posílám všem lásku a vděčnost. Vaše přání mě vždy zahřejí," napsala olympijská vítězka ke svému postu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Angelika Timanina (@angelikatimanina)

Krásná plavkyně během své kariéry získala neuvěřitelných 11 mistrovských titulů a na olympijských hrách v Londýně také zlatou olympijskou medaili. V roce 2016 kvůli zdravotním problémům úspěšnou kariéru ukončila, ale našla si jinou zálibu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Angelika Timanina (@angelikatimanina)

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Angelika Timanina (@angelikatimanina)

Začala surfovat a sjíždění vln ji oslovilo na tolik, že se na konci května chystá zúčastnit olympijské kvalifikace v Salvadoru a zabojovat o svou další účast na olympijských hrách, tentokrát na surfu. Surfování si v Tokiu zažije svůj olympijský debut.

bp, Sport.cz

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.