Čeští veslaři počet finálových účastí na SP v Itálii nerozšířili

5. června 2021 12:10 - Sabaudia

Dvojka bez kormidelníka Adam Kapa, Dmytro Baranivskyj ani párová čtyřka Simona Pašková, Zuzana Štěpánková, Michala Pospíšilová, Valentýna Solařová dnes nerozšířily počet českých posádek, které se představí ve finále třetího závodu Světového poháru ve veslování v Sabaudii. Párová čtyřka žen byla v opravách čtvrtá, mužská dvojka "bez" skončila pátá. Obě posádky se tak měly jistou finálovou účast dvojka bez kormidelnice Pavlína Flamíková, Anna Šantrůčková, dvojskif lehkých vah Veronika Činková, Kristýna Neuhortová a párová čtyřka Filipk v neděli představí ve finále B.

twitter:@WorldRowing, Twitter

S ohledem na malý počet přihlášených posáde Zima, Dalibor Neděla, Tomáš Šišma, Daniel Nosek.

Ve finále B startoval již dnes skifař lehkých vah Jonáš Friedrich, který byl pátý.

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.