Rubriky:

Vodní sporty

Deblkanoisté Radoň s Dvořákem uspěli v olympijské kvalifikaci

19. května 2016 14:38 - Duisburg
(Aktualizováno: 19. května 2016 14:58)

Deblkanoisté Jaroslav Radoň a Filip Dvořák uspěli jako jediná ze čtyř českých posádek v dnešním finálovém programu na dodatečné olympijské kvalifikaci v rychlostní kanoistice v Duisburgu, a zajistili si účastnické místo na OH v Riu de Janeiro. Na kilometrové trati jim k tomu stačilo druhé místo za rumunskou dvojicí Leonid Carp, Stefan Andrei Strat.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Deblkajakáři Jakub Zavřel a Jakub Špicar potřebovali k postupu vyhrát, ale skončili až čtvrtí. Kanoista Dan Drahokoupil obsadil na dvoustovce osmé místo, deblkajak Michaela Mlezivová, Anna Kožíšková dojel devátý.

Už dříve si česká rychlostní kanoistika zajistila pro Rio šest míst. Ta vybojovali kanoista Martin Fuksa, kajakář Filip Šváb na dvoustovce a čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.