Rubriky:

Vodní sporty

Kajakářská šampiónka Schwarzová spadla v náměsíčnosti z balkonu

16. června 2016 20:05 - Vídeň

Bývalá mistryně světa v rychlostní kanoistice Rakušanka Viktoria Schwarzová přijde o nadcházející evropský šampionát v Moskvě kvůli zraněním, která utrpěla při pádu z balkónu během procházky v náměsíčnosti. Třicetiletá kajakářka spadla ze sedmi metrů a utrpěla zlomeniny v rameni, nose a patě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Měla jsem nad sebou stovku andělů strážných," uvedla Schwarzová, která v roce 2011 získala světový titul na deblkajaku na trati 500 metrů. "Vzala jsem si před spaním kapky na kašel. Vím, že jsem už párkrát ve spánku chodila, ale nikdy to nezašlo tak daleko. Vůbec nic si z toho nepamatuju," řekla rakouská závodnice, která letos v posádce s Anou Roxanou Lehaciovou neuspěla v kvalifikaci na olympijské hry.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.