Rubriky:

Vodní sporty

Ve finále SP vodních slalomářů v Augsburgu je šest českých lodí

24. června 2017 12:52 - Augsburg

Celkem šest českých lodí se dnes odpoledne představí v Augsburgu ve finálovém programu Světového poháru ve vodním slalomu. Mezi kajakáři nebudou chybět vítěz pražského závodu Vít Přindiš, který se navzdory jednomu dotyku branky kvalifikoval z devátého místa, a stříbrný z Troji Jiří Prskavec, jenž byl v semifinále druhý. Postoupil i osmý Ondřej Tunka.

 

Roman Vondrouš, ČTK

Deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně postoupili z dopoledního semifinále z prvního místa, uspěli i obhájci zlata z Prahy Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem. Mezi kanoistkami šla do finále Tereza Fišerová ze 4. místa.

Mimo postupovou desítku skončil mezi kajakáři stejně jako před týdnem v Troji Vavřinec Hradilek, jehož jeden šťouch na předposlední brance odsunul na 12. místo. V semifinále skončili i Tomáš Koplík s Jakubem Vrzáněm v C2.

ČTK

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.