Vodní sporty

Podrazil s Helešicem postoupili do semifinále veslařského SP

22. června 2018 12:35 - Ottensheim

Dvojka bez kormidelníka Jakub Podrazil, Lukáš Helešic suverénně vstoupila do druhého závodu Světového poháru ve veslování v rakouském Ottensheimu. Svěřenci trenéra Milana Dolečka staršího jistě vyhráli úvodní rozjížďku a postoupili do sobotního semifinále.

Vlastimil Vacek, Právo

Úvodní vystoupení se moc nevydařilo Lence Antošové a Kristýně Fleissnerové, které dojely na dvojskifu čtvrté a čekají je opravy. Úřadující evropské šampionky první závod seriálu v Bělehradě vynechaly kvůli zdravotním problémům Antošové.

Podobně dopadla i nově složená posádka párové čtyřky žen, kterou vede olympijská vítězka na skifu z Londýna Miroslava Topinková. Společně s Lucií Heranovou, Helenou Hlasovou a Alenou Schejbalovou dojely šesté a čekají je opravy.

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty

Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.