Rubriky:

Sázení

Soutěžící se dnes soustředí na hokej

27. února 2007 13:12

Výsledky především hokejových zápasů tipují hráči, kteří si dnes vsadili v soutěži na Eurotip.cz. Mezi čtveřici utkání nejrychlejší kolektivní hry se dostal jediný fotbalový souboj.

 

Eurotip.cz

Právě ten je ale vůbec nejpopulárnější příležitostí dnešní nabídky. Manchester United se na hřišti Readingu utká s domácím týmem, který v úvodním zápase dokázal na Old Trafford vybojovat cennou remízu. I tak má ale podle bookmakerů blíže postupu Manchester; na hosty totiž vypsali kurs 1.70, který si vsadilo 323 soutěžících. 89 jich dvojku jistilo remízou, v nerozhodný výsledek věří 24 lidí a jen devět jich tipuje, že nejlepší anglický tým letošní sezony dnes prohraje.

Stejně jako předchozí duel anglických klubů, i úvodní zápas play off mezi Storhamarem a Stjernenem dopadl lépe ve prospěch outsidera. Storhamar, druhý nejlepší tým norské ligy po základní části, v přestřelce na domácí celek nestačil a prohrál 6:7. Dnes se ovšem vrací domů, kde už letos Stjernen dvakrát jasně přehrál. Že by měl zvítězit i potřetí si myslí jak bookmakeři, tak většina sázkařů. 369 účastníků soutěže si vsadilo na domácí s kursem 1.25; remízu netipuje nikdo a překvapení v podobě vítězství hostů zkouší jediný člověk.

Ve Finsku - na rozdíl od Norska - ještě sezona nedospěla do závěrečné fáze. To ale neznamená, že by Ilves nemělo motivaci; bojuje totiž o play off a proti momentálně nejhoršímu týmu ligy Assat Pori má výbornou příležitost bodovat. Letos se v souboji obou týmů pokaždé radovali hosté, to by se ale dnes mělo změnit. Myslí si to alespoň 298 soutěžících, kteří si vsadili na Ilves v kursu 1.55. 57 se jich spokojilo s nižším kursem na jeho neprohru a jen jedenáct tipujících věří v jiný výsledek.

Naprostou důvěru soutěžících má dnes Valerenga. Letos nejlepší tým norské hokejové soutěže si v úvodním utkání poradil na ledě Furusetu s domácími 4:1 a totéž se od ní čeká i dnes. Bookmakeři proto na Valerengu vypsali nízký kurs 1.15. Na tiket si ho dalo všech 367 sázkařů, kteří si tento zápas v soutěži vsadili; v překvapení v tomto utkání nevěří nikdo.

Pětici nejtipovanějších zápasů uzavírá duel rakouské ligy CE Vídeň - Graz. Domácím se na jejich ledě příliš nedaří, před vlastními diváky uspěli naposledy před více než měsícem; body si vozí z cizích stadionů, kde vyhráli čtyřikrát v řadě. Výsledky vídeňského mužstva ale zřejmě nejsou hlavním důvodem toho, že je dnes podle bookmakerů jasným favoritem zápasu. Hlavní příčinou jsou výkony hostů - ti totiž prohráli deset zápasů v řadě a stále tak zůstávají na úplném spodku tabulky. 333 soutěžících si myslí, že Graz prohraje i pojedenácté za sebou. Remízu si vsadil jediný člověk a tři lidé si troufli vsadit proti sérii s kursem 7.00.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení