Rubriky:

Sázení

Plzeň zatím venku tápe

5. října 2007 08:17

Pět zápasů dnes nabízí česká extraliga ledního hokeje. První týmy tabulky budou mít dobrou šanci si upevnit své postavení, protože hrají doma. České Budějovice hostí poslední Kladno a Karlovy Vary přivítají soupeře z druhé strany republiky v podobě Vítkovic. Pražští zástupci naopak vyráží na cesty. Celý program však dnes otevře duel Třince s Plzní.

Domácí tým odehrál již osm zápasů a získal stejný počet bodů, což jistě jeho představy nenaplňuje. Třinec měl trochu smůlu na pořadí utkání, protože sice začínal doma, ale v dalších sedmi duelech se vlastnímu publiku představil již pouze dvakrát. Polovina všech jeho zápasů dospěla do samostatných nájezdů, v nichž se mu podařilo zvítězit až na čtvrtý pokus v úterní předehrávce. Třinci se poprvé velmi dobře vydařil zápas až v šestém kole, když přesně před týdnem dokázal soupeře deklasovat. Po dvou třetinách ale zmíněné utkání nedochytal brankář Čechmánek a v nedělním venkovním duelu vydržel v brance jenom o pět minut déle. Podobně jako v úterý nastoupí tedy nejspíše v brance Třince Vojtek.

Plzeň zřejmě také nasadí náhradního gólmana místo Málka, který zatím na začátku sezóny trpí za propustnou obranou a je s úspěšností zásahů pod 90 %. Hosté mají odehraných sedm zápasů a pouze dva z nich skončily v normální hrací době. Plzeň však zatím sbírá body výhradně přes samostatné nájezdy a prodloužení. Venku se jí ovšem nedaří ani toto, protože bez bodu odjela z návštěvy u nyní vedoucích klubů a jediné neúspěšné nájezdy si připsala na ledě nováčka soutěže. Z hlediska postavení v tabulce a získaných bodů na tom není Plzeň opticky špatně. Je ovšem nepředstavitelné, že by se jí po letech mohlo podařit prosadit do play off bez tříbodové výhry v normální hrací době. Dnes jí budou chybět Adamský a nejspíše i Kracík.

Bookmakeři bwin favorizují úterním úspěchem nabuzený domácí tým před odpočinutými hosty. Na výhru Třince v normální hrací době vypsali kurs 1,95 . Plzeň zatím venku vstřelila ve třech utkáních čtyři branky a dnes si lze na její první tříbodový úspěch vsadit v kursu 3,0 . Pokud někoho láká k sázce fakt, že se potkávají dva týmy, které dohromady přivedly v normální hrací době k remíze v součtu dvě třetiny zápasů, může si na nerozhodný výsledek vsadit v kursu 4,25 .


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení