Duel expertů: 77. kolo

10. října 2008 17:30

Trefit dvě ze tří remíz ve fotbale, to znamená být v plusu. Přesně to se minulý týden povedlo Volnaskovi, který si tento víkend vybral další dva zápasy, které podle něj skončí remízou. I Eurotiperovi se ale dařilo. Bude tento víkend stejně povedený? Sledujte Duel expertů!

 

Eurotip.cz

Pravidla duelu jsou jednoduchá. Utkávají se mezi sebou dva experti, kteří dříve uspěli na soutěžním webu Eurotip.cz . Každý víkend si vyberou tři sázkové příležitosti z bohaté víkendové nabídky společnosti bwin, své tipy odůvodní a obodují na stupnici 1/10 - 10/10. Po každém víkendu se jim potom bude počítat úspěšnost a celková bilance.

volnasek - 76. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Asteras - Xanthi
Koblenz - Kaiserslautern
Leixoes - Benfica
0
0
0
2.90
3.25
3.45
9/10
9/10
8/10
0:0
5:0
1:1
ok
ko
ok
Celkem vsazeno: 2015
Celkem výhra: 2059.60
Úspěšnost: 102.2%

eurotiper - 76. kolo - shrnutí

ZápasTipKursVkladVýsledek 
Sunderland - Arsenal
Lille - Valenciennes
Finn Harps - St. Patricks
2
1
2
1.60
1.65
1.91
8/10
8/10
7/10
1:1
1:0
3:0
ko
ok
ok
Celkem vsazeno: 1601
Celkem výhra: 1492.46
Úspěšnost: 93.2%

77. kolo

volnasek

Hameenlinna - PK-35
Tip: 0
Kurs: 3.40
Vklad: 8/10

Toto utkání 2. finské ligy jsem si vybral ze dvou důvodů. Prvním je, že vzájemná utkání obou celků skončila za poslední 3 sezóny stejným výsledkem, a to vždy remízou 0:0, což je podle mě docela rarita. Druhým důvodem je, že jsem zvědav, zda i další souboj skončí tímto výsledkem, a proto bych kvůli duchu tradice neváhal si na takový výsledek i reálně vsadit. Byl by to ale nejspíš zázrak! Šance domácích na postup jsou totiž již minimální, i když teoreticky to možné je, zato hostům by pomohl k jistotě záchrany každý bod. A já tedy věřím, že hosté z Helsinek ten bodík opět uhrají a zázrak bude na světě.

Atlantis - JJK Jyvaskyla
Tip: 1
Kurs: 3.96
Vklad: 7/10

I druhé utkání jsem vybral z 2. finské ligy a bude jistě patřit k nejzajímavějším a nejsledovanějším, protože oběma celkům půjde o hodně. Lídr ligy, mužstvo JJK, bude hrát o přímý postup mezi elitu, protože má jen dvoubodový náskok před celkem Viikingit a k tomu potřebuje nyní bodovat. Body však potřebuje i Atlantis, který je pro mě letos zklamáním a kterému jde o opak, a to o setrvání v lize. Favoritem podle bookmakerů bwin jsou hosté, kteří Atlantis dokázali doma porazit letos i loni stejným výsledkem 2:0, ale já bych teď spíše vsadil na touhu po záchraně a výhru domácích, což není nereálné. Loni totiž Atlantis na své půdě zvítězil 2:0 tak věřím, že tři překvapivé body získá i nyní.

Cordoba - Tarragona
Tip: 0
Kurs: 2.90
Vklad: 9/10

Jelikož miluji sázky na remízy, tak ve 2. španělské lize se mi v této souvislosti vybaví pouze jediný celek, a tím je Cordoba. V loňské sezóně jsem na remízovém králi vůbec neprodělal, právě naopak. I proto jsem nyní tento celek vybral, protože v souboji s mužstvem Tarragona opět nečekám žádný jiný výsledek. Pro předpokládanou remízu mluví také vzájemná bilance s tímto soupeřem, se kterým se loni rozešel v obou zápasech smírně 2:2, doma i venku. Obě mužstva jsou na tom po šestém kole bodově stejně, o skóre jsou však hosté výše, a ti budou chtít nějaký ten bodík z Cordoby dovézt. A domácí jim za spravedlivou remízu ten bod darují.


Eurotiper

Haarlem - Venlo
Tip: 2
Kurs: 1.85
Vklad: 8/10

Po deseti odehraných kolech ve 2. holandské lize je v čele Venlo s 23 body. V následujícím kole se představí na hřišti Haarlemu, kterému se momentálně nedaří. Prohrál už tři zápasy v řadě, vinou čehož spadl na 11. místo. Venlo je na tom o hodně líp, už 8 zápasů nenašlo přemožitele a v posledních pěti dokonce bodovalo naplno. V utkáních proti Haarlemu se mu daří a při současné formě očekávám jeho vítězství.

Drogheda - Bohemians Dublin
Tip: 2
Kurs: 2.50
Vklad: 8/10

Největším šlágrem 29. kola irské ligy bude duel mezi osmou Droghedou a lídrem Bohemians. Hosté jsou letošním suverénem a titul už mají v kapse. O jejich dominanci asi nejlépe svědči aktuální série 11 vítězných zápasů v řadě. Dvanáctý mohou přidat proti Droghedě, se kterou už letos vyhráli, nejprve venku 2:1 a potom i doma 2:0. Droghedě se navíc v posledních zápasech nedaří, a tak by nemusela být pro Bohemians nezdolatelnou překážkou.

Kongsvinger - Lov Ham
Tip: 1
Kurs: 1.75
Vklad: 8/10

Čtyři kola před koncem 2. norské ligy má Kongsvinger na 14. místě náskok na sestupovou pozici 4 body. Za to vděčí hlavně sérii 4 výher z posledníéch kol. Svou formu by měl využít i v zápase proti 10. Lov Hamu, čímž by se výrazně přiblížil záchraně. Hostům už prakticky o nic nejde a venku se jim navíc příliš nedaří, proto očekávám vítězství domácího Kongvingeru.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení