Rubriky:

Sázení

Sparta čeká na první jarní vítězství

6. března 2006 10:36

Vyhrát jarní část ligy cílem pražské Sparty, která se letos hodně trápí. Výkony letenských, kteří přes zimu posílili, ale zatím zaostávají za očekáváním trenéra Grigy i všech jejich fanoušků. Sparta stále čeká na první výhru v novém roce, kterou dnes bude chtít vybojovat v Jihlavě.

Na jihlavském stadionu, jehož trávník bude určitě poznamenán nepříznivým počasím, se mnohonásobný mistr ligy získat první tři letošní body. To se jim nepodařilo ani doma proti Liberci, ani v Brně. Ačkoli Sparta přes zimu výrazně posílila a v přípravě se jí dařilo, momentální výkony na trávníku připomínají trápení, které ji po podzimu velmi vzdálilo možnému zisku titulu. O tom si teď může nechat jen zdát - s 21 body jsou letenští na devátém místě s náskokem šesti bodů na Blšany a tří bodů na svého dnešního soupeře.

I Jihlava čeká na první tři body po Novém roce. Domácí sice ve dvou zápasech s Brnem a Libercem nedostali ani gól, sami ale žádný nedali a tak se museli spokojit se dvěma body za bezgólové remízy. Ta v Liberce je ovšem velmi cenná, Jihlava se stala teprve třetím týmem, který lídrovi tabulky dokázal sebrat na severu Čech body. Jihlavský trenér Večeřa je před dnešním utkáním v nezáviděníhodné situaci; proti Spartě mu budou chybět hned tři obránci, Kadlec, Liška a Vojtíšek, místo kterých nastoupí nepříliš zkušení náhradníci.

V září na Letné porazila Sparta Jihlavu 2:0 a podle bookmakerů by si dnes měla výhru zopakovat; experti společnosti Betandwin vypsali na vítězství hostů kurs 1.40. Myslíte si, že i přes absence několika hráčů nenechá Jihlava Spartu naplno bodovat? Pak si vsaďte jejich neprohru v kursu 2.38. A pokud věříte třeba tomu, že Jihlava potřetí v řadě odehraje bezgólovou remízu, kurs na výsledek 0:0 je 8.50.


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení