Rubriky:

Rady sázkařům

Zůstanou Davosu po mečbolu oči pro pláč?

13. dubna 2009 13:52 - PRAHA

V pátek mohli hokejisté Davosu před vlastními fanoušky slavit titul mistra Švýcarska. Dramatický šestý zápas ale nezvládli a prohráli po trefě Linigera v prodloužení 0:1. Série je tak opět vyrovnaná a rozhodnout musí sedmé utkání na ledě Klotenu.

Kloten se naposledy z titulu radoval před třinácti lety a před vyprodanou arénou nechce zaváhat jako v pátém duelu, který doma prohrál 2:4. Poslední gól vítězů vstřelil český hokejista Josef Marha.

Davos vyhrál švýcarskou ligu před dvěma lety a v letošním finále se může spolehnout na českého kanonýra Petra Sýkoru. Ex-pardubický hokejista rozhodl dvě finálová klání.

První finále vyhrál Kloten v prodloužení, o vyrovnání série se postaral právě Sýkora také v nastavení. Davos vyhrál i třetí duel v Klotenu, který ale okamžitě odpověděl jasným vítězstvím 4:0. Páté finále dobyl Davos 4:2 a v již zmíněném šestém duelu vychytal čisté konto gólman Klotenu Rüeger.

Který z českých hokejistů se bude radovat z titulu? Na straně domácího Klotenu obránce Radek Hamr nebo hokejisté Davosu Sýkora, Marha a Tatíček?

Na vítězství Klotenu si můžete vsadit v kursu 2,05. Na výhru Davosu vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,8 a pokud očekáváte prodloužení, j k dispozici kurs na remízu po základní hrací době 3,8.

CO

Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům