Rubriky:

Rady sázkařům

Kvitovou čeká na US Open světová jednička Safinová

5. září 2009 08:47

Nejtěžší možná soupeřka čeká ve 3. kole US Open na českou tenistku Petru Kvitovou. Ta změří síly se světovou jedničkou Dinarou Safinovou. Ruska měla v prvních dvou kolech menší potíže, pokaždé ale po třísetové bitvě postoupila.

 

Paul J. Bereswill, ČTK/AP

Moskevská rodačka Safinová zahájila sezónu finálovými účastmi v Sydney a na Australian Open, v dubnu se stala poprvé světovou jedničkou a následně prohrála finále ve Stuttgartu s Kuzněcovovou. V dubnu vyhrála turnaje v Římě a Madridu, na Roland Garros podlehla až ve finále opět Kuzněcovové. Ve Wimbledonu skončila v semifinále, z Portorože si odvezl trofej pro vítězku. V srpnu postoupila do finále v Cincinnati.

Devatenáctiletá Kvitová letos vyhrála turnaj v Hobartu, kde ve finále porazila krajanku Benešovou. V Indian Wells postoupila do třetího kola, pak ji začal trápit pravý kotník. Po jeho vyléčení postoupila třikrát do druhého kola, v Cincinnati a Torontu neprošla kvalifikací.

Obě tenistky se v kariéře ještě neutkaly. Vítězka námi vybraného zápasu se v dalším kole utká s lepší z dvojice Erraniová (Itálie) – Wickmayerová (Belgie).

Na vítězství Safinové si můžete vsadit v kursu 1,1, na výhru Kvitové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 4,95.

CO

Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům