Rubriky:

Rady sázkařům

Dohrávka GL mezi Příbramí a Olomoucí nemá jasného favorita

2. srpna 2010 16:34

Bez jasného favorita je podle bookmakerů Tipsportu pondělního dohrávka třetího kola Gambrinus ligy mezi fotbalisty Příbrami a Olomouce. Sigma byla po dvou kolech díky šesti vstřeleným gólům v čele ligy, Příbram ovšem má na svém kontě také čtyři body. Navíc doma s Olomoucí už jedenáct let neprohrála.

 

Milan Malíček, Právo

Příbram zahájila sezónu remízou s Ostravou, poté ale dokázala překvapivě zvítězit v Teplicích. Středočeši vedli po gólech Jurdíka a Huňi, za Teplice už jen v závěru korigoval Mareš.

Olomouc nejprve remizovala 2:2 v divokém utkání v Plzni, poté Sigma doma rozstřílela 4:1 silný Jablonec. Hattrickem se blýskl Michal Hubník, zbývající gól zařídil Petr. Zranění jsou Dreksa a Ordoš.

V minulé sezóně Olomouc vedla v 5. kole na hřišti Příbrami po gólu Dreksy, domácí v rozmezí pěti minut otočili skóre Pleškem a Šmejkalem. Jarní odvetu vyhrála Olomouc 3:1, dvakrát se trefil Šultes. Za Příbram nedohrál v 56. minutě vyloučený kanonýr Huňa.

Na vítězství Příbrami si můžete vsadit v kursu 2,65, na výhru Olomouce vypsali bookmakeři Tipsportu stejný kurs 2,65. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 2,8.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!

CO

Časová osa: Rady sázkařům

Filtr článků - Rady sázkařům