Hlavní obsah

    Kalendář:

    2021/22

    Seřadit podle: Kol Data odehrání
    Výsledky podle kol:
    základní část - úterý 7. prosince
    zítra 15 : 00 Ufa Salavat Julajev Ufa - HK Soči Soči Ufa - Soči Vsadit
    základní část - středa 8. prosince
    8.12. 15 : 00 Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Magnitogorsk - Kunlun Vsadit
    8.12. 15 : 00 Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - SKA Petrohrad Petrohrad Čeljabinsk - Petrohrad Vsadit
    8.12. 17 : 00 Čerepovec Severstal Čerepovec - Jokerit Helsinky Jokerit Čerepovec - Jokerit Vsadit
    8.12. 17 : 00 Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Nižněkamsk - Novosibirsk Vsadit
    8.12. 17 : 10 Minsk Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk Viťaz Minsk - Viťaz Vsadit
    8.12. 17 : 30 CSKA CSKA Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod CSKA - Novgorod Vsadit
    8.12. 17 : 30 Dynamo Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok Vladivostok Dynamo - Vladivostok Vsadit
    8.12. 17 : 30 Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Avangard Omsk Omsk Jaroslavl - Omsk Vsadit
    8.12. 18 : 30 Riga Dinamo Riga - Amur Chabarovsk Chabarovsk Riga - Chabarovsk Vsadit
    základní část - čtvrtek 9. prosince
    9.12. 14 : 30 Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - HK Soči Soči Nur-Sultan - Soči Vsadit
    základní část - pátek 10. prosince
    10.12. 14 : 30 Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Nur-Sultan - Kunlun Vsadit
    10.12. 15 : 00 Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - SKA Petrohrad Petrohrad Magnitogorsk - Petrohrad Vsadit
    10.12. 16 : 30 Kazaň Ak Bars Kazaň - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Kazaň - Nižněkamsk Vsadit
    10.12. 17 : 00 Čerepovec Severstal Čerepovec - Avangard Omsk Omsk Čerepovec - Omsk Vsadit
    10.12. 17 : 00 Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Jaroslavl - Jekatěrinburg Vsadit
    10.12. 17 : 10 Minsk Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Minsk - Novgorod Vsadit
    10.12. 17 : 30 Spartak Spartak Moskva - Jokerit Helsinky Jokerit Spartak - Jokerit Vsadit
    10.12. 18 : 30 Riga Dinamo Riga - Viťaz Podolsk Viťaz Riga - Viťaz Vsadit
    základní část - sobota 11. prosince
    11.12. 11 : 30 Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Novosibirsk - Čeljabinsk Vsadit
    základní část - neděle 12. prosince
    12.12. 08 : 00 Vladivostok Admiral Vladivostok - Amur Chabarovsk Chabarovsk Vladivostok - Chabarovsk Vsadit
    12.12. 11 : 30 Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novosibirsk - Kunlun Vsadit
    12.12. 12 : 00 Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Nur-Sultan - Nižněkamsk Vsadit
    12.12. 13 : 00 Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Omsk Magnitogorsk - Omsk Vsadit
    12.12. 15 : 00 Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moskva CSKA Jaroslavl - CSKA Vsadit
    12.12. 15 : 00 Petrohrad SKA Petrohrad - Dynamo Moskva Dynamo Petrohrad - Dynamo Vsadit
    12.12. 15 : 00 Soči HK Soči - Severstal Čerepovec Čerepovec Soči - Čerepovec Vsadit
    12.12. 15 : 00 Spartak Spartak Moskva - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Spartak - Jekatěrinburg Vsadit
    12.12. 15 : 10 Minsk Dinamo Minsk - Jokerit Helsinky Jokerit Minsk - Jokerit Vsadit
    12.12. 15 : 30 Kazaň Ak Bars Kazaň - Salavat Julajev Ufa Ufa Kazaň - Ufa Vsadit
    12.12. 16 : 00 Riga Dinamo Riga - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Riga - Novgorod Vsadit
    základní část - pondělí 20. prosince
    20.12. 10 : 00 Chabarovsk Amur Chabarovsk - Admiral Vladivostok Vladivostok Chabarovsk - Vladivostok Vsadit
    20.12. 17 : 30 Jokerit Jokerit Helsinky - CSKA Moskva CSKA Jokerit - CSKA Vsadit
    20.12. 17 : 30 Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Salavat Julajev Ufa Ufa Kunlun - Ufa Vsadit
    20.12. 17 : 30 Petrohrad SKA Petrohrad - Spartak Moskva Spartak Petrohrad - Spartak Vsadit
    20.12. 18 : 30 Riga Dinamo Riga - Dinamo Minsk Minsk Riga - Minsk Vsadit
    základní část - úterý 21. prosince
    21.12. 13 : 30 Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Novosibirsk - Jaroslavl Vsadit
    21.12. 15 : 00 Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Jekatěrinburg - Nur-Sultan Vsadit
    21.12. 15 : 00 Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Severstal Čerepovec Čerepovec Magnitogorsk - Čerepovec Vsadit
    21.12. 17 : 00 Kazaň Ak Bars Kazaň - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Kazaň - Čeljabinsk Vsadit
    21.12. 17 : 30 Dynamo Dynamo Moskva - HK Soči Soči Dynamo - Soči Vsadit
    21.12. 17 : 30 Omsk Avangard Omsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Omsk - Novgorod Vsadit
    základní část - středa 22. prosince
    22.12. 10 : 00 Chabarovsk Amur Chabarovsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Chabarovsk - Nižněkamsk Vsadit
    22.12. 17 : 30 Jokerit Jokerit Helsinky - Dinamo Minsk Minsk Jokerit - Minsk Vsadit
    22.12. 17 : 30 Petrohrad SKA Petrohrad - CSKA Moskva CSKA Petrohrad - CSKA Vsadit
    22.12. 17 : 30 Spartak Spartak Moskva - Salavat Julajev Ufa Ufa Spartak - Ufa Vsadit
    22.12. 17 : 30 Viťaz Viťaz Podolsk - Dinamo Riga Riga Viťaz - Riga Vsadit
    základní část - čtvrtek 23. prosince
    23.12. 10 : 00 Chabarovsk Amur Chabarovsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Chabarovsk - Nižněkamsk Vsadit
    23.12. 10 : 30 Vladivostok Admiral Vladivostok - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Vladivostok - Jaroslavl Vsadit
    23.12. 15 : 00 Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Severstal Čerepovec Čerepovec Čeljabinsk - Čerepovec Vsadit
    23.12. 18 : 30 Dynamo Dynamo Moskva - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Dynamo - Jekatěrinburg Vsadit
    23.12. 18 : 30 Kazaň Ak Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Kazaň - Nur-Sultan Vsadit
    23.12. 18 : 30 Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Kunlun - Novgorod Vsadit
    23.12. 18 : 30 Omsk Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Omsk - Magnitogorsk Vsadit
    23.12. 18 : 30 Viťaz Viťaz Podolsk - HK Soči Soči Viťaz - Soči Vsadit
    základní část - pátek 24. prosince
    24.12. 17 : 30 Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Dinamo Minsk Minsk Kunlun - Minsk Vsadit
    základní část - sobota 25. prosince
    25.12. 08 : 00 Chabarovsk Amur Chabarovsk - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Chabarovsk - Jaroslavl Vsadit
    25.12. 08 : 00 Vladivostok Admiral Vladivostok - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Vladivostok - Nižněkamsk Vsadit
    25.12. 11 : 30 Novosibirsk Sibir Novosibirsk - SKA Petrohrad Petrohrad Novosibirsk - Petrohrad Vsadit
    25.12. 12 : 30 Ufa Salavat Julajev Ufa - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Ufa - Jekatěrinburg Vsadit
    25.12. 13 : 00 Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Čeljabinsk - Nur-Sultan Vsadit
    25.12. 15 : 00 Dynamo Dynamo Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Dynamo - Novgorod Vsadit
    25.12. 15 : 00 Kazaň Ak Bars Kazaň - Severstal Čerepovec Čerepovec Kazaň - Čerepovec Vsadit
    25.12. 15 : 00 Soči HK Soči - Spartak Moskva Spartak Soči - Spartak Vsadit
    25.12. 15 : 00 Viťaz Viťaz Podolsk - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Viťaz - Magnitogorsk Vsadit
    základní část - neděle 26. prosince
    26.12. 15 : 00 CSKA CSKA Moskva - Dinamo Minsk Minsk CSKA - Minsk Vsadit
    26.12. 16 : 00 Riga Dinamo Riga - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Riga - Kunlun Vsadit
    26.12. 17 : 30 Jokerit Jokerit Helsinky - Avangard Omsk Omsk Jokerit - Omsk Vsadit

    Výsledky podle kalendářního týdne:
    49. týden
    zítra 15 : 00 základní část - úterý 7. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - HK Soči Soči Ufa - Soči Vsadit
    8.12. 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Magnitogorsk - Kunlun Vsadit
    8.12. 15 : 00 základní část - středa 8. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - SKA Petrohrad Petrohrad Čeljabinsk - Petrohrad Vsadit
    8.12. 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Jokerit Helsinky Jokerit Čerepovec - Jokerit Vsadit
    8.12. 17 : 00 základní část - středa 8. prosince Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Nižněkamsk - Novosibirsk Vsadit
    8.12. 17 : 10 základní část - středa 8. prosince Minsk Dinamo Minsk - Viťaz Podolsk Viťaz Minsk - Viťaz Vsadit
    8.12. 17 : 30 základní část - středa 8. prosince CSKA CSKA Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod CSKA - Novgorod Vsadit
    8.12. 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Dynamo Dynamo Moskva - Admiral Vladivostok Vladivostok Dynamo - Vladivostok Vsadit
    8.12. 17 : 30 základní část - středa 8. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Avangard Omsk Omsk Jaroslavl - Omsk Vsadit
    8.12. 18 : 30 základní část - středa 8. prosince Riga Dinamo Riga - Amur Chabarovsk Chabarovsk Riga - Chabarovsk Vsadit
    9.12. 14 : 30 základní část - čtvrtek 9. prosince Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - HK Soči Soči Nur-Sultan - Soči Vsadit
    10.12. 14 : 30 základní část - pátek 10. prosince Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Nur-Sultan - Kunlun Vsadit
    10.12. 15 : 00 základní část - pátek 10. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - SKA Petrohrad Petrohrad Magnitogorsk - Petrohrad Vsadit
    10.12. 16 : 30 základní část - pátek 10. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Kazaň - Nižněkamsk Vsadit
    10.12. 17 : 00 základní část - pátek 10. prosince Čerepovec Severstal Čerepovec - Avangard Omsk Omsk Čerepovec - Omsk Vsadit
    10.12. 17 : 00 základní část - pátek 10. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Jaroslavl - Jekatěrinburg Vsadit
    10.12. 17 : 10 základní část - pátek 10. prosince Minsk Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Minsk - Novgorod Vsadit
    10.12. 17 : 30 základní část - pátek 10. prosince Spartak Spartak Moskva - Jokerit Helsinky Jokerit Spartak - Jokerit Vsadit
    10.12. 18 : 30 základní část - pátek 10. prosince Riga Dinamo Riga - Viťaz Podolsk Viťaz Riga - Viťaz Vsadit
    11.12. 11 : 30 základní část - sobota 11. prosince Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Novosibirsk - Čeljabinsk Vsadit
    12.12. 08 : 00 základní část - neděle 12. prosince Vladivostok Admiral Vladivostok - Amur Chabarovsk Chabarovsk Vladivostok - Chabarovsk Vsadit
    12.12. 11 : 30 základní část - neděle 12. prosince Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novosibirsk - Kunlun Vsadit
    12.12. 12 : 00 základní část - neděle 12. prosince Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Nur-Sultan - Nižněkamsk Vsadit
    12.12. 13 : 00 základní část - neděle 12. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Omsk Magnitogorsk - Omsk Vsadit
    12.12. 15 : 00 základní část - neděle 12. prosince Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - CSKA Moskva CSKA Jaroslavl - CSKA Vsadit
    12.12. 15 : 00 základní část - neděle 12. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Dynamo Moskva Dynamo Petrohrad - Dynamo Vsadit
    12.12. 15 : 00 základní část - neděle 12. prosince Soči HK Soči - Severstal Čerepovec Čerepovec Soči - Čerepovec Vsadit
    12.12. 15 : 00 základní část - neděle 12. prosince Spartak Spartak Moskva - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Spartak - Jekatěrinburg Vsadit
    12.12. 15 : 10 základní část - neděle 12. prosince Minsk Dinamo Minsk - Jokerit Helsinky Jokerit Minsk - Jokerit Vsadit
    12.12. 15 : 30 základní část - neděle 12. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Salavat Julajev Ufa Ufa Kazaň - Ufa Vsadit
    12.12. 16 : 00 základní část - neděle 12. prosince Riga Dinamo Riga - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Riga - Novgorod Vsadit
    51. týden
    20.12. 10 : 00 základní část - pondělí 20. prosince Chabarovsk Amur Chabarovsk - Admiral Vladivostok Vladivostok Chabarovsk - Vladivostok Vsadit
    20.12. 17 : 30 základní část - pondělí 20. prosince Jokerit Jokerit Helsinky - CSKA Moskva CSKA Jokerit - CSKA Vsadit
    20.12. 17 : 30 základní část - pondělí 20. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Salavat Julajev Ufa Ufa Kunlun - Ufa Vsadit
    20.12. 17 : 30 základní část - pondělí 20. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Spartak Moskva Spartak Petrohrad - Spartak Vsadit
    20.12. 18 : 30 základní část - pondělí 20. prosince Riga Dinamo Riga - Dinamo Minsk Minsk Riga - Minsk Vsadit
    21.12. 13 : 30 základní část - úterý 21. prosince Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Novosibirsk - Jaroslavl Vsadit
    21.12. 15 : 00 základní část - úterý 21. prosince Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Jekatěrinburg - Nur-Sultan Vsadit
    21.12. 15 : 00 základní část - úterý 21. prosince Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Severstal Čerepovec Čerepovec Magnitogorsk - Čerepovec Vsadit
    21.12. 17 : 00 základní část - úterý 21. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Kazaň - Čeljabinsk Vsadit
    21.12. 17 : 30 základní část - úterý 21. prosince Dynamo Dynamo Moskva - HK Soči Soči Dynamo - Soči Vsadit
    21.12. 17 : 30 základní část - úterý 21. prosince Omsk Avangard Omsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Omsk - Novgorod Vsadit
    22.12. 10 : 00 základní část - středa 22. prosince Chabarovsk Amur Chabarovsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Chabarovsk - Nižněkamsk Vsadit
    22.12. 17 : 30 základní část - středa 22. prosince Jokerit Jokerit Helsinky - Dinamo Minsk Minsk Jokerit - Minsk Vsadit
    22.12. 17 : 30 základní část - středa 22. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - CSKA Moskva CSKA Petrohrad - CSKA Vsadit
    22.12. 17 : 30 základní část - středa 22. prosince Spartak Spartak Moskva - Salavat Julajev Ufa Ufa Spartak - Ufa Vsadit
    22.12. 17 : 30 základní část - středa 22. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Dinamo Riga Riga Viťaz - Riga Vsadit
    23.12. 10 : 00 základní část - čtvrtek 23. prosince Chabarovsk Amur Chabarovsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Chabarovsk - Nižněkamsk Vsadit
    23.12. 10 : 30 základní část - čtvrtek 23. prosince Vladivostok Admiral Vladivostok - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Vladivostok - Jaroslavl Vsadit
    23.12. 15 : 00 základní část - čtvrtek 23. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Severstal Čerepovec Čerepovec Čeljabinsk - Čerepovec Vsadit
    23.12. 18 : 30 základní část - čtvrtek 23. prosince Dynamo Dynamo Moskva - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Dynamo - Jekatěrinburg Vsadit
    23.12. 18 : 30 základní část - čtvrtek 23. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Kazaň - Nur-Sultan Vsadit
    23.12. 18 : 30 základní část - čtvrtek 23. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Kunlun - Novgorod Vsadit
    23.12. 18 : 30 základní část - čtvrtek 23. prosince Omsk Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Omsk - Magnitogorsk Vsadit
    23.12. 18 : 30 základní část - čtvrtek 23. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - HK Soči Soči Viťaz - Soči Vsadit
    24.12. 17 : 30 základní část - pátek 24. prosince Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Dinamo Minsk Minsk Kunlun - Minsk Vsadit
    25.12. 08 : 00 základní část - sobota 25. prosince Chabarovsk Amur Chabarovsk - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Chabarovsk - Jaroslavl Vsadit
    25.12. 08 : 00 základní část - sobota 25. prosince Vladivostok Admiral Vladivostok - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Vladivostok - Nižněkamsk Vsadit
    25.12. 11 : 30 základní část - sobota 25. prosince Novosibirsk Sibir Novosibirsk - SKA Petrohrad Petrohrad Novosibirsk - Petrohrad Vsadit
    25.12. 12 : 30 základní část - sobota 25. prosince Ufa Salavat Julajev Ufa - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Ufa - Jekatěrinburg Vsadit
    25.12. 13 : 00 základní část - sobota 25. prosince Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Čeljabinsk - Nur-Sultan Vsadit
    25.12. 15 : 00 základní část - sobota 25. prosince Dynamo Dynamo Moskva - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Dynamo - Novgorod Vsadit
    25.12. 15 : 00 základní část - sobota 25. prosince Kazaň Ak Bars Kazaň - Severstal Čerepovec Čerepovec Kazaň - Čerepovec Vsadit
    25.12. 15 : 00 základní část - sobota 25. prosince Soči HK Soči - Spartak Moskva Spartak Soči - Spartak Vsadit
    25.12. 15 : 00 základní část - sobota 25. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Viťaz - Magnitogorsk Vsadit
    26.12. 15 : 00 základní část - neděle 26. prosince CSKA CSKA Moskva - Dinamo Minsk Minsk CSKA - Minsk Vsadit
    26.12. 16 : 00 základní část - neděle 26. prosince Riga Dinamo Riga - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Riga - Kunlun Vsadit
    26.12. 17 : 30 základní část - neděle 26. prosince Jokerit Jokerit Helsinky - Avangard Omsk Omsk Jokerit - Omsk Vsadit

    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •