Rubriky:

Australian Open

Nadal - Dellien 6:2, 6:3, 6:0 Nadal ukončil zápas kanárem. Ženská část Australian Open zažila překvapení

21. ledna 2020 07:30 - Melbourne/Praha
(Aktualizováno: 21. ledna 2020 14:41)

Světová tenisová jednička Rafael Nadal postoupil bez větších problémů do druhého kola Australian Open Open, když v úvodním zápase zdolal Huga Delliena z Bolívie 6:2, 6:3 a 6:0. Španěl se utká v příštím utkání s lepším z dvojice Federico Delbonis, Joao Sousa.

Video již není dostupné

sntv

V Melbourne překvapivě končí světová třináctka Johanna Kontaová, když podlehla až 78. hráčce světa Ons Džabúrové z Tuniska 4:6, 2:6.

Na turnaji dohrála také jeho šampionka z roku 2008 Maria Šarapovová, kterou porazila Chorvatka Donna Vekičová 6:3, 6:4.

Video již není dostupné

Johanna Kontaová končí na Australian Open

sntv

Ruská legenda přijela do Melbourne coby 145. hráčka světa a ke startu v hlavní soutěži potřebovala divokou kartu. Porážka pro ni znamená, že v novém žebříčku vypadne mimo prvních 350 příček.

Video již není dostupné

Donna Vekičová vyřadila na Australian Open Marii Šarapovovou

sntv

32letá bývalá světová jednička čeká na výhru od srpnového turnaje v Cincinnati.

Australian Open (tvrdý povrch, dotace 71 milionů australských dolarů):
Muži:
Dvouhra - 1. kolo:
Nadal (1-Šp.) - Dellien (Bol.) 6:2, 6:3, 6:0
Medveděv (4-Rus.) - Tiafoe (USA) 6:3, 4:6, 6:4, 6:2,
Thiem (5-Rak.) - Mannarino (Fr.) 6:3, 7:5, 6:2
Bautista (9-Šp.) - F. López (Šp.) 6:2, 6:2, 7:5
Monfils (10-Fr.) - Lu Jen-hsun (Tchaj-wan) 6:1, 6:4, 6:2
Goffin (11-Belg.) - Chardy (Fr.) 6:4, 6:3, 6:1
Fognini (12-It.) - Opelka (USA) 3:6, 6:7 (3:7), 6:4, 6:3, 7:6 (7:5)
Schwartzman (14-Arg.) - Harris (JAR) 6:4, 6:2, 6:2
Wawrinka (15-Švýc.) - Džumhur (Bosna) 7:5, 6:7 (4:7), 6:4, 6:4
Chačanov (16-Rus.) - Vilella (Šp.) 4:6, 6:4, 7:6 (7:4), 6:3
Paire (21-Fr.) - Stebe (Něm.) 6:4, 3:6, 6:3, 6:7 (2:7), 6:0
Lajovič (24-Srb.) - Edmund (Brit.) 7:6 (9:7), 6:3, 7:6 (7:4)
Hurkacz (31-Pol.) - Novak (Rak.) 6:7 (4:7), 1:6, 6:2, 6:3, 6:4
Raonic (32-Kan.) - Giustino (It.) 6:2, 6:1, 6:3
Čilič (Chorv.) - Moutet (Fr.) 6:3, 6:2, 6:4
Ito (Jap.) - Gunneswaran (Indie) 6:4, 6:2, 7:5
Sinner (It.) - Purcell (Austr.) 7:6 (7:2), 6:2, 6:4
Davidovich (Šp.) - Gombos (SR) 4:6, 6:4, 2:6, 6:3, 6:2
Millman (Austr.) - Humbert (Fr.) 7:6 (7:3), 6:3, 1:6, 7:5
Garín (Chile) - Travaglia (It.) 6:4, 6:3, 6:4
Paul (USA) - Mayer (Arg.) 4:6, 6:4, 6:4, 6:4
Sandgren (USA) - Trungelliti (Arg.) 6:1, 6:4, 7:5
Polmans (Austr.) - Kukuškin (Kaz.) 6:4, 6:3, 4:6, 6:7 (8:10), 6:4
Thompson (Austr.) - Bublik (Kaz.) 6:4, 6:3, 6:2
M. Ymer (Švéd.) - Učijama (Jap.) 6:4, 6:1, 6:2
Gulbis (Lot.) - Auger-Aliassime (20-Kan.) 7:5, 4:6, 7:6 (7:4), 6:4
Carreňo (27-Šp.) - Kovalík (SR) 6:4, 3:6, 6:1, 7:6 (7:2)
Popyrin (Austr.) - Tsonga (28-Fr.) 6:7 (5:7), 6:2, 6:1, skreč
Bedene (Slovin.) - Duckworth (Austr.) 6:4, 6:7 (5:7), 6:7 (5:7), 6:2, 6:4
Verdasco (Šp.) - Donskoj (Rus.) 7:5, 6:2, 6:1
Krajinovič (Srb.) - Halys (Fr.) 7:6 (9:7), 7:6 (7:1), 3:6, 4:6, 7:5
Mmoh (USA) - Andújar (Šp.) 6:1, 6:4, 6:4
Seppi (It.) - Kecmanovič (Srb.) 6:4, 6:4, 7:6 (7:3)
Rubljov (17-Rus.) - O'Connell (Austr.) 6:3, 0:6, 6:4, 7:6 (7:5)
Kyrgios (23-Austr.) - Sonego (It.) 6:2, 7:6 (7:3), 7:6 (7:1)
Basilašvili (26-Gruz.) - Kwon Sun-u (Korea) 6:7 (5:7), 6:4, 7:5, 3:6, 6:3
Fritz (29-USA) - Griekspoor (Niz.) 6:3, 6:3, 6:3
Sugita (Jap.) - Benchetrit (Fr.) 6:2, 6:0, 6:3
Bolt (Austr.) - Ramos (Šp.) 7:6 (7:1), 1:6, 6:7 (5:7), 6:1, 6:4
Gojowczyk (Něm.) - Eubanks (USA) 7:6 (7:1), 6:3, 4:6, 6:0
A. Zverev (7-Něm.) - Cecchinato (It.) 6:4, 7:6 (7:4), 6:3
Munar (Šp.) - Gaston (Fr.) 7:5, 5:7, 6:0, 6:3
Herbert (Fr.) - Norrie (Brit.) 7:5, 3:6, 3:6, 7:5, 6:4
Delbonis (Arg.) - J. Sousa (Portug.) 6:3, 6:4, 7:6 (7:3)
Martínez (Šp.) - Koepfer (Něm.) 6:3, 6:4, 7:5
Karlovič (Chorv.) - Pospisil (Kan.) 7:6 (7:4), 6:4, 7:5
Simon (Fr.) - P. Cuevas (Urug.) 6:1, 6:3, 6:3
Tabilo (Chile) - Galán (Kol.) 4:6, 6:3, 6:4, 6:7 (6:8), 6:4
Isner (USA) - Monteiro (Braz.) 6:7 (5:7), 7:6 (7:4), 7:6 (9:7), 7:6 (7:5)
Gerasimov (Běl.) - Ruud (Nor.) 6:3, 7:6 (8:6), 1:6, 4:6, 7:6 (10:6)
Anderson (JAR) - Ivaška (Běl.) 6:4, 2:6, 4:6, 6:4, 7:6 (10:8)
Ženy:
Dvouhra - 1. kolo:
Halepová (4-Rum.) - Bradyová (USA) 7:6 (7:5), 6:1
Svitolinová (5-Ukr.) - Boulterová (Brit.) 6:4, 7:5
Bencicová (6-Švýc.) - Schmiedlová (SR) 6:3, 7:5
Bertensová (9-Niz.) - Beguová (Rum.) 6:1, 6:4
Keysová (10-USA) - Kasatkinová (Rus.) 6:3, 6:1
Džabúrová (Tun.) - Kontaová (12-Brit.) 6:4, 6:2
Riskeová (18-USA) - Wang Ja-fan (Čína) 7:6 (7:5), 2:6, 6:3
Vekičová (19-Chorv.) - Šarapovová (Rus.) 6:3, 6:4
Dijasová (Kaz.) - Anisimovová (21-USA) 6:3, 4:6, 6:3
Sakkariová (22-Řec.) - Gasparjanová (Rus.) 6:2, 6:2
Jastremská (23-Ukr.) - Juvanová (Slovin.) 6:1, 6:1
Collinsová (26-USA) - Djačenková (Rus.) 6:1, 3:6, 6:4
Wang Čchiang (27-Čína) - Parmentierová (Fr.) 7:6 (7:2), 6:3
Rybakinová (29-Kaz.) - Peraová (USA) 6:3, 6:2
Garciaová (Fr.) - Brengleová (USA) 6:7 (5:7), 6:2, 6:2
Ferrová (Fr.) - Van Uytvancková (Belg.) 6:2, 6:1
Hercogová (Slovin.) - Petersonová (Švéd.) 6:3, 6:3
Hibinová (Jap.) - Pcheng Šuaj (Čína) 4:6, 7:6 (8:6), 6:3
Rusová (Niz.) - Linetteová (Pol.) 1:6, 6:3, 6:4
Ostapenková (Lot.) - Samsonovová (Rus.) 6:1, 6:4
Tomljanovicová (Austr.) - Sevastovová (31-Lot.) 6:1, 6:1
Minnenová (Belg.) - Sasnovičová (Běl.) 7:6 (7:3), 4:6, 7:5
Davisová (USA) - Fernandezová (Kan.) 6:4, 6:2
Muguruzaová (Šp.) - Rogersová (USA) 0:6, 6:1, 6:0
Giorgiová (It.) - Lottnerová (Něm.) 6:3, 6:3
Putincevová (Kaz.) - Sie Šu-wej (Tchaj-wan) 6:1, 6:3
Siegemundová (Něm.) - Vandewegheová (USA) 6:1, 6:4
Bellisová (USA) - Mariaová (Něm.) 6:0, 6:2
Arina Rodionovová (Austr.) - Bondarenková (Ukr.) 3:6, 7:6 (7:5), 6:0
Blinkovová (Rus.) - Paoliniová (It.) 7:5, 6:4
Cornetová (Fr.) - Niculescuová (Rum.) 5:7, 6:1, 6:0
Kerberová (17-Něm.) - Cocciarettová (It.) 6:2, 6:2
Dartová (Brit.) - Doiová (Jap.) 2:6, 6:4, 7:6 (10:6)
Honová (Austr.) - Kozlovová (Ukr.) 6:3, 6:4
Výsledky zápasů českých tenistek najdete zde
roj, Sport.cz

Časová osa: Australian Open 2020

Filtr článků - Australian Open


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

   
  • Australian Open - ženy
  • Australian Open - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..