Rubriky:

Tenis

Živě

Další rána pro Češky. Kvitová na úvod finále Fed Cupu nenastoupí

9. listopadu 2018 13:07 - Praha

Český fedcupový tým stihla před začátkem finále další nepříjemnost. Už dříve musela kvůli zranění odříct účast Karolína Plíšková a minimálně v sobotním programu se musí tým kapitána Petra Pály proti Američankám obejít i bez nachlazené Petry Kvitové. Do úvodních dvouher tak nastoupí Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková.

Sport.cz

Los na pražské Staroměstské radnici rozhodl o tom, že finálový duel otevře v sobotu od 14 hodin zápas mezi Barborou Strýcovou a Sofií Keninovou. Po nich nastoupí Kateřina Siniaková proti Alison Riskeové.

https://www.facebook.com/czechfedcupteam/posts/10158084157109517

Kvitovou zastihly zdravotní problémy už při návratu z Turnaje mistryň. Kvůli teplotě si v úterý a ve čtvrtek v pražské O2 areně jen krátce zatrénovala a ve středu se na kurtu neukázala vůbec.

Kapitán Petr Pála se nakonec rozhodl v sobotu nechat dvojnásobnou wimbledonskou šampionku odpočívat, aby byla případně připravena na rozhodující nedělní boje.

Losování pořadí zápasů finále tenisového Fed Cupu ČR–USA.

Roman Vondrouš

„Na sobotní zápas jsem se necítila a po dohodě s lékaři jsme se rozhodli, že v sobotu hrát nebudu. Samozřejmě mě to mrzí, Fed Cup hraji ráda, obzvlášť doma. Ale v sobotu budu fandit alespoň z lavičky. Dělám vše pro to, abych byla v neděli k dispozici," vysvětlila Kvitová.

ČR–USA (Praha, O2 arena – tvrdý povrch):
Sobota (14:00):
Strýcová (33. v žebříčku dvouhry WTA) – Keninová (52.)
Siniaková (31.) – Riskeová (63.)
Neděle (12:00):
Siniaková – Keninová
Strýcová – Riskeová
Siniaková, Krejčíková – Melicharová, Collinsová
roj, Sport.cz

Eurosport 6:2, 6:3 Sie, Strýcová - Krejčíková, Siniaková 6:2, 6:3   konec
20200129T04:00:00+0100
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová vs. Krejčíková, Siniaková
Sie, Strýcová
Krejčíková, Siniaková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.