Živě

Šarapovová je po operaci ramene, vynechá i Miami

27. února 2019 20:56 - St. Petersburg

Bývalá světová tenisová jednička Maria Šarapovová se podrobila menší operaci pravého ramene, s kterým měla dlouhodobé potíže. Jednatřicetiletá Ruska proto nebude hrát v březnu nejen v Indian Wells, ale ani v Miami. Na turnaje by se mohla vrátit koncem dubna ve Stuttgartu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jak mnozí víte, rameno mě bolelo od loňského léta. Po US Open jsem se ho snažila posílit, ale od bolesti mi to nepomohlo," uvedla Šarapovová na instagramu. Poté, co si vyslechla názory několika lékařů v různých zemích, se rozhodla pro zákrok, po němž ji čeká několik týdnů pauzy.

S pravým ramenem byla pětinásobná grandslamová šampionka na operaci už v roce 2008. Letos absolvovala tři turnaje a bez omezení dohrála jen Australian Open, kde došla do osmifinále. V Šen-čenu a Petrohradu odstoupila.

ČTK

  3:6, 1:6 Svitolinová - Vondroušová 3:6, 1:6 konec
20210729T11:00:00+0200
Svitolinová vs. Vondroušová
Svitolinová vs. Vondroušová
Svitolinová
Vondroušová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.