Živě

Isner má po finále v Miami v noze zřejmě únavovou zlomeninu

4. dubna 2019 10:24 - Miami

Americký tenista John Isner dohrával finále turnaje Masters v Miami zřejmě s únavovou zlomeninou v noze. Potíže měl od konce prvního setu a dlouholeté světové jedničce Rogeru Federerovi podlehl v neděli 1:6, 4:6. Pokud Isner diagnózu potvrdí, čeká ho nejméně měsíční pauza a může přijít o celou antukovou sezonu. Grandslam Roland Garros začne 26. května.

 

Geoff Burke, Reuters

Desátý hráč žebříčku přiznal, že bolest, kterou v nártu cítil, pro něj byla zcela nová. "A neodcházela, jen se to zhoršovalo," řekl třiatřicetiletý Američan, jenž při finále očividně kulhal. Švýcarskému přemožiteli Federerovi tak usnadnil cestu za 101. titulem v kariéře.

O výsledcích vyšetření zraněné nohy informoval New York Times s odkazem na Isnerovy blízké. "Vypadá to na únavovou zlomeninu v levé noze. Další testy teprve přijdou, ale pravděpodobně ho čeká pauza čtyři až šest týdnů," uvedl zdroj.

Video již není dostupné

John Isner ve finále turnaje v Miami podlehl Rogeru Federerovi.

sntv

ČTK

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.