Živě

Takhle trénují profesionální tenistky. Slovenská hvězda ukázala následky tvrdé dřiny

3. května 2019 10:30 - Praha

Že je tenis dřina, to asi ví každý, kdo ho kdy vyzkoušel. A když trénují profesionální tenistky, je to dřina dvojnásobná. Právě to nyní fanouškům na svém Instagramu dokázala slovenská hvězda Dominika Cibulková. Konkrétně svým příznivcům odhalila, jak vypadá její tričko po tréninku. A žádnou krásu nečekejte, spíš naopak. Bylo tak propocené, že se dalo ždímat. Doslova.

 

Přesto, že byla středa dnem svátečním, Dominika Cibulková nezahálela a pilně trénovala. To se také projevilo na jejím tričku, které po tréninku kouč Matej Lipták zbavil potu tak, že jej jednoduše ještě na kurtu vyždímal.

Záběry trička, ze kterého se proudem valí pot, mohou být pro někoho až nechutné. Cibulková ale prokázala, že má nadhled a video umístila na svůj Instagram. Její příspěvek pak okomentovala i další z elitních tenistek Garbine Muguruzaová - beze slov, pouhým smajlíkem naznačujícím zvracení. I ona sama jistě ví, jakou dřinu obnáší kariéra profesionální hráčky.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Happy first of may 🔥 yeah thats my shirt sqeezed by my coach 😂🤪

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),Kvě 1, 2019 v 1:32 PDT

Slovence se ale letos zatím příliš nedaří. Z šesti turnajů pětkrát nepřešla přes první utkání a celkově dosud vyhrála pouze tři zápasy, z toho dva ve Fed Cupu, kde nastoupila proti hráčkám, které nefigurují v první světové stovce.

bak, Sport.cz

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.